Smazaný software

Vše co se týká železa značky Garmin.

Re: Smazaný software

Odeslatod fofa » 06.07.09 15:02 (Po)

Pro chip.cz uděláno podle návodu bez zalohy jelikož ji nemam, vše proběhlo bez problému a pořád se mě nechce rozběhnout.
Nebyla by nějaká rada??(Pořád bliká logo navigace)
Děkuji
fofa

Registrace: 25.01.09 10:40 (Ne)

Odeslatod Kodýl » 06.07.09 18:30 (Po)

Drž stále power, připoj kabel k PC a spusť updater.exe .
Pokud máš zformátovanou GPS, tak to nepomůže.
Nikdy nemazat celý obsah navigace.
https://youtu.be/VW9lVN3nv8I
Obrázek uživatele
Kodýl

Registrace: 25.01.08 22:09 (Pá)

Odeslatod Path » 07.07.09 12:23 (Út)

Pokud se navigace stále dokola restartuje a nenaběhne, může se jednat o problém s FTL (Flash Translation Layer). FLT umožňuje namapovat NAND paměť na file system tak, aby jej PC a v podstatě i samotný Garmin nadetekoval jako disk. Možná zkuste vložit kartu s nějakým gmapsupp.img souborem (ve složce garmin). Pokud se nuvi spustí, přejděte do diagnostického režimu (přidržet indikátor baterie). Na druhé stránce, klepněte na Start a Více. V inventáři je někde položka FTL. Co je tam napsáno?

Pokud nic, či nuvi nepůjde v PC nadetekovat, je to jasné - FTL je poškozeno. A jak to opravit? Pokud je mi známo, opravoval jsem to zatím pouze já, takže nezbude než přístroj reklamovat u prodejce. Určitě poputuje k výrobci za moře.

Pokud se ale jedná pouze o nápis System Software Missing, je velká šance to rozběhnout.
Obrázek uživatele
Path
Site Admin

Registrace: 15.05.07 23:15 (Út)

Předchozí

Zpět na Garmin: GPS přijímače