hlas nuv i255WT

Vše co se týká železa značky Garmin.

hlas nuv i255WT

Odeslatod Anonymous » 08.12.08 21:26 (Po)

Dobry vecer, jednak dekuji za tyto stranky, diky kterym jsem vybral (snad dobre) svou prvni navigaci, Nuvi 255WT. V obchode mi o tom nedokazali povedet vubec nic a po precteni snad vseho, co tu je, jsem se mimochodem dozvedel, ze mam 60 dni od registrace moznost stahnout Evropu 2009, nahranou jsem mel 2008. nainstaloval a odemkl jsem vsechno (Topo i Atlas), vcetne 2009, ale od te doby nemam moznost si zvolit cesky hlas, ve verzi 2008 byl jeden zensky. Celkem bych o cestinu stal, muzete mi prosim poradit, kde to vzit zpet? Dekuji za ochotu.
Anonymous

Re: hlas nuv i255WT

Odeslatod Kodýl » 08.12.08 21:46 (Po)

Ty češtinu v nastavení "Jazyk"- "Hlas" nemáš?
Když tak jí mohu poslat na email.
https://youtu.be/VW9lVN3nv8I
Obrázek uživatele
Kodýl

Registrace: 25.01.08 22:09 (Pá)

Odeslatod Anonymous » 08.12.08 23:09 (Po)

Měl jsem, než jsem nainstaloval Evropu 2009 a mám takový dojem, že se aktualizoval i software, ted tam je version 4.6. Vsechno zustalo, ale hlas nastavit nejde. Pritom, když to pripojim s PC na USB, tak ve slozce Voice cestina je (cesky_.sum a kopec dalsich). Pri nastaveni v menu pristroje ovsem je jenom British English, Deutsch, Espanol, Francais, Francais Canadien, Italiano. Tyto maji koncovku *_.vpm, cca mega kazdy a prave tyto mi pristroj nabizi, zbytek, 40 jazyku, ma koncovku *_.sum, velikost 1kb a ty si nastavit nemuzu. Jasne, kde nic neni, ani smrt nebere. Jestli mas cestinu vetsi, nez 1kb a ma koncovku vpm, myslim, ze by to mohlo byt ono. Nebo ne?
Anonymous

Odeslatod Anonymous » 08.12.08 23:38 (Po)

Kodýl napsal:Ty češtinu v nastavení "Jazyk"- "Hlas" nemáš?
Když tak jí mohu poslat na email.

Už to mám, na českém Garminu jsem si stahl WebUpdater_241.exe, zafajfkoval potřebné změny a už to tam je. Děkuji za ochotu Obrázek
Anonymous

Odeslatod Kodýl » 09.12.08 6:15 (Út)

Čeština má koncovku .vpm .
Je zajímavé, že ti čeština po nahrátí 2009ky zmizela,
že by nebylo dostatek místa v GPS a program umáznul jiné soubory?
To se mi ale nezdá.
https://youtu.be/VW9lVN3nv8I
Obrázek uživatele
Kodýl

Registrace: 25.01.08 22:09 (Pá)

Zpět na Garmin: GPS přijímače