Garmin Nüvi 765

Vše co se týká železa značky Garmin.

Re: Garmin Nüvi 765

Odeslatod Anonymous » 10.12.08 16:02 (St)

Ahoj, ptal jsem se na mapsource na help garminu, a řekli mi, že z garminu do pc to vytáhnout nelze, leda že si na garmin cz tu mapu koupíš a pak dostaneš kódy k odemčení v pc.
Takžese zdá, že plánovat trasu v map source lze jen v topo a atlasu.
Obrázek
Anonymous

Odeslatod Path » 10.12.08 16:46 (St)

libkr napsal:...proti předchozí MIO C250 je to velká změna, je to můj první Garmin, takže s postupy s ovládáním se člověk naučí, ale jak píšete výše, přesnost dotykového displeje - hrůzaObrázek..... tohle je asi nejvýraznější dojem.

Zkuste displej zkalibrovat, práce s přístrojem pak bude daleko příjemnější.

Půlpán napsal:Ahoj, ptal jsem se na mapsource na help garminu, a řekli mi, že z garminu do pc to vytáhnout nelze, leda že si na garmin cz tu mapu koupíš a pak dostaneš kódy k odemčení v pc...

Není nutné mapu znovu kupovat, protože už k ní máte licenci. Stačí si jen sehnat instalační DVD. Odemykací klíč lze vytáhnout přímo ze souboru gmapprom.img (více sekce software).
Obrázek uživatele
Path
Site Admin

Registrace: 15.05.07 23:15 (Út)

Odeslatod libkr » 10.12.08 18:19 (St)

Děkuji za informace, které snad pomohou i ostatním novým Garmiňákům, určitě to zkusím.

Ještě bych chtěl dodat, že při registraci MyGarmin mi instalovali nový firmware, aktuálně 2.50.

Kalibraci jsem v navigaci nenašel, lehce něco pročetl tady ve foru, ale netušil jsem, že to budu potřebovat.

Instalační DVD s EUROPE 2009 NT zkusím sehnat u prodejce........
libkr

Registrace: 06.12.08 15:43 (So)

Odeslatod Path » 10.12.08 21:52 (St)

Kalibrace displeje u nuvi 765:

1. vypnout nuvi
2. přidržet prst uprostřed displeje (střed uhlopříček) - držet až do zahájení kalibrace
3. zapnout nuvi posunutím vypínače vlevo a hned jej uzamknout - posunutí vypínače do pravé krajní polohy
4. po cca 30-60 sekundách se spustí kalibrační proces, uvolnit prst a držet se instrukcí

Pokud místo režimu kalibrace se nuvi klasicky spustí (poznáte podle zprávy "Displej je uzamčen..."), musíte celý proces zopakovat.
Obrázek uživatele
Path
Site Admin

Odeslatod Tragedie_v_JZD » 10.12.08 22:59 (St)

legalne to bohuzel nejde . tuto politiku garminu nechapu. nicmene loni bylo pro majitele predehraneho city navigatoru snad zlevnene dvd.

ja osobne jsem to vyresil stazenim city navigatoru z internetu.

jinak, cos e tyce displeje - je to opravdu des - ale uz jsem si navykl na 760 (kde to bylo stejne) ovladat ne "briskem" prstu ale nehtem. pak je to uplne ok.

a presnost a "prijemnost" ovladani celkem zvedne i porizeni folie od invisible shield.
Garmin DriveLuxe 50 + Garmin Approach S1
Tragedie_v_JZD

Registrace: 19.10.08 20:35 (Ne)

Odeslatod Anonymous » 10.12.08 23:05 (St)

Instalační DVD s EUROPE 2009 NT zkusím sehnat u prodejce........

Taky pochybuji, že prodejce poskytne DVD s Evropou, to by bylo drahé.
Anonymous

Odeslatod libkr » 11.12.08 9:04 (Čt)

Ještě dotaz.....
V manuálu o Mapsource se uvádí, že lze využít online připojení navigace k programu.

Mou 765ku program nenašel --> nevytvořil záložku GPS, ze které se to spouští.

Předpokládám, že to podporuje jen turistické navigace, nebo je něco špatně?
libkr

Registrace: 06.12.08 15:43 (So)

Odeslatod Kodýl » 11.12.08 9:11 (Čt)

Myslím, že MapSource to neumí, k tomu je program nRoute nebo Garmin Mobile PC.
https://youtu.be/VW9lVN3nv8I[/highlight]
Obrázek uživatele
Kodýl

Registrace: 25.01.08 22:09 (Pá)

Odeslatod Tragedie_v_JZD » 11.12.08 11:45 (Čt)

libkr napsal:Ještě dotaz.....
V manuálu o Mapsource se uvádí, že lze využít online připojení navigace k programu.

Mou 765ku program nenašel --> nevytvořil záložku GPS, ze které se to spouští.

Předpokládám, že to podporuje jen turistické navigace, nebo je něco špatně?

nevim co myslite tim online pripojenim navigace? tohle umely stare verze mapsourcu, a pak to umi nroute nebo tak. v soucasny dobe to nejde.
Garmin DriveLuxe 50 + Garmin Approach S1
Tragedie_v_JZD

Registrace: 19.10.08 20:35 (Ne)

Odeslatod Path » 12.12.08 5:18 (Pá)

Tragedie_v_JZD napsal:legalne to bohuzel nejde . tuto politiku garminu nechapu. nicmene loni bylo pro majitele predehraneho city navigatoru snad zlevnene dvd.

Pro jistotu přikládám licenční ujednání EULA v originále i v češtině. Dle mého subjektivního názoru není použití CNEU 2009 v PC koncovým uživatelem, který vlastní zařízení s předinstalovanou mapou, v rozporu s tímto licenčním ujednáním. Druhá věc je ovšem, kdo a za jakých podmínek instalační médium poskytne.

EULA_CSY.txt

EULA_ENU.txt
Nemáte oprávnění prohlížet přílohy.
Obrázek uživatele
Path
Site Admin

PředchozíDalší

Zpět na Garmin: GPS přijímače