Garmin Nüvi 765

Vše co se týká železa značky Garmin.

Re: Garmin Nüvi 765

Odeslatod Romstar » 29.10.08 14:50 (St)

Zdravím, také čekám na nějaký obsáhlejší testObrázek
Obrázek uživatele
Romstar

Registrace: 30.08.08 15:54 (So)

Odeslatod Anonymous » 29.10.08 14:54 (St)

Zdravim,

panove, nevite nekdo, jestli je a popripade jaka změna k lepsimu v hardverove konfiguraci mezi 760kou a 765kou? Ma 765 lepsi komponenty? sasi je stejne, tak by me zajimalo, jestli by nahodou nesel prehrat firmware ze 765 do me 760
Anonymous

Odeslatod Tragedie_v_JZD » 29.10.08 15:11 (St)

no, to opravdu neslo.

vetsi recenzi at napise nekdo, kdo na to ma - jinak - navigace zatim ok. jednou za dva dny se bud zasekne nebo resetuje - to ocekavam vyresi nejblizsi update firmwaru.

jinak - jsem spokojeny. ocekavani splnila, penize co jsem za to vyhodil, nepovazuji za vyhozene.
Garmin DriveLuxe 50 + Garmin Approach S1
Tragedie_v_JZD

Registrace: 19.10.08 20:35 (Ne)

Odeslatod Path » 29.10.08 17:34 (St)

Na samotnou recenzi bych potřeboval více času. Možná časem něco málo napíšu, ale... Teď snad jen v rychlosti mohu potvrdit, že nuvi 765 je velmi kvalitní přístroj. Sice občas tuhne, ale vzhledem k mladému fw nejde o nic vážného. Stejné problémy v počátcích provázely také nuvi 760. Kdo se rozhoduje mezi nuvi 760 a 765, tomu doporučím skok rovnou na nuvi 765. Kdo by chtěl přesedlat z nuvi 760 na 765, tomu bych to naopak nedoporučoval - zas tak velký generační skok to opravdu není. Pokud ovšem nevíte co s penězi, proč ne.

Co mi momentálně nejvíce vadí je tuhnutí přístroje (bude určitě odstraněno) a občasné poskočení polohy ve směru. Přístroj by mohl mít o něco rychlejší procesor, ale nejde o nic zásadního, co by omezovalo funkcionalitu. O čipsetu GPS přijímače jsem se už zmiňoval. Místo MTK bych raději viděl STM, ale výrobce MTK instrukční sady poměrně často aktualizuje, takže vše v pořádku.

Velmi příjemná je práce s mapou, kde je nyní možné v jedné stránce přepínat 2D/3D zobrazení včetně natáčení po 45° kolem aktuální polohy. Na zobrazenou perspektivu jsem si chvíli musel zvykat. Šipky znázorňující průjezd křižovatkou občas splynou s komunikací nebo se "ztrácí" za horizontem. Ale jak říkám, velice rychle si na mírně odlišný způsob zobrazení člověk zvykne. Mám natípáno i pár screenů, které později přihodím.
Obrázek uživatele
Path
Site Admin

Registrace: 15.05.07 23:15 (Út)

Odeslatod Anonymous » 13.11.08 20:54 (Čt)

Zdravim pánové,

potrebuji radu, koupil sem si 765ku a nemuzu sprovoznit 3D terén, budovy a ani pruvodce jizdnimi pruhy, nevite nekdo co mam udelat aby to slo? Na prodejne mi rekli, ze to bude soucasti aktualizace firmware do 14 dnů, ale kdyz to tady tak ctu, tak koukam, ze uz Vam to nekterym chodi.
Anonymous

Odeslatod Tragedie_v_JZD » 13.11.08 20:59 (Čt)

co vam na tom nefungujje? 3D teren tam je, kdyz nazoomujete krajinu...

budovy a pruhy funguji samy o sobe (je treba mit aktivovany obe dve mapy - city navigator i city navigator 3D) ... a pak jenom jet kolem 3D budovy (napr. hilton v praze) nebo pres krizovatku, kde je informace o razeni do pruhu ..

a co se tyce "reality view" , cili realny zobrazeni ceduli od dalnice, tak to v cechach neni.
Tragedie_v_JZD

Odeslatod Tragedie_v_JZD » 13.11.08 22:13 (Čt)

tak nam vysel prvni update firmwaru ... 2.50 ... zatim jsem si zadne zasadni zmeny nevsiml .. ale vypada to, ze mapa se vykresluje trosku rychleji :)
Tragedie_v_JZD

Odeslatod Anonymous » 23.11.08 11:07 (Ne)

Dobeý den,před nějakou dobou jsem si koupila navigaci 765 t a nahrála jsem si do ní turistickou mapu.Problém žačal hned po tom,přístroj se seká nereague na dotyk,kalibrace mi taky nejde.Nevíte jak přepínat mezi normální a turistickou mapou?Děkuji
Anonymous

Odeslatod Kodýl » 23.11.08 12:53 (Ne)

Mapy se přepínají v Nastavení - Mapy a na spodním řádku by mělo být Mapové info.
Tam je možno aktivovat a deaktivovat mapy.
http://svobodne-radio.cz/
https://youtu.be/VW9lVN3nv8I
Obrázek uživatele
Kodýl

Registrace: 25.01.08 22:09 (Pá)

Odeslatod Anonymous » 24.11.08 14:48 (Po)

Ahojte lidi, tak sem koupil 765ku a mam jeden takovej problem, ma strasne slabej reproduktor, mam ho danej na maximum a neni tam skoro slyset volajici, jak je to u Vas? myslite si, ze pripadna aktualizace tento nedostatek muze nejak vyresit?
Anonymous

PředchozíDalší

Zpět na Garmin: GPS přijímače