Stránka 1 z 1

Znovupřilepení gumové pásky kolem G-Vista-HCx

OdeslatOdesláno: 06.10.08 9:52 (Po)
od Hippo
Zdravím vás a prosím o sdělení, jaké má obchodní označení oboustranná lepící páska, kterou používáte na znovupřilepení gumové pásky kolem G-Vista-HCx. Děkuji za odpověď.

Re: Znovupřilepení gumové pásky kolem G-Vista-HCx

OdeslatOdesláno: 06.10.08 16:23 (Po)
od Path
S páskou je to trochu problém. Ne každá vydrží náročnější podmínky častých výkyvů teplot. Odlepenou pásku můžete reklamovat nebo pokud je přístroj po záruce, můžete tuto pásku dokoupit (cenu odhaduji tak na cca 200 - 300,- Kč).

Re: Znovupřilepení gumové pásky kolem G-Vista-HCx

OdeslatOdesláno: 11.11.08 13:16 (Út)
od Anonymous
Zdravím, asi před půl rokem jsem na tohle téma zavedl diskuzi na fóru Geocaching - tenkrát se mi odlepila guma kolem Visty HCx, zkoušel jsem kdeco, i tu lepící pásku(vydržela tak 14 dní), nakonec to skončilo zakoupením lepidla Ceys Triaction (MS Tech) v Globusu - po důkladném odstranění původního lepidla jsem nanesl dvě "žížaly" na přístroj, nasadil pásku (to že je od naleptání od původního lepidla o kousek větší nevadí, lepidlo Ceys je trochu konzistencí podobné silikonu) a drží to už půl roku bez změny.
GPSku tahám na kolo i do lesa a můžu s klidným svědomím říct, že nápis na blistru od toho lepidla: "Extraodolné, lepí a tmelí" je pravda.
Karel

Re: Znovupřilepení gumové pásky kolem G-Vista-HCx

OdeslatOdesláno: 04.01.09 1:33 (Ne)
od mpistora
Celkem dobře to také jde s oboustrannou kobercovou páskou.