Tiskovka: Nová edice Team Garmin Edge 705

Vše co se týká železa značky Garmin.

Tiskovka: Nová edice Team Garmin Edge 705

Odeslatod Path » 23.09.08 12:53 (Út)

a máme zde další tiskovou zprávu:

Garmin uvádí edici Team Garmin Edge 705
Vande Velde, Frischkorn a Hesjedal se objeví ve stánku Garmin na Interbike

Olathe (Kanada) / Praha 23. září 2008 - Společnost Garmin International Inc, součást Garmin Ltd. (NASDAQ: GRMN) a celosvětový lídr v oblasti satelitních navigací dnes oznámila, že její inovační řada cyklistických computerů bude rozšířena o model Team Garmin, který byl inspirována legendárním oranžovo-modrým károvaným vzorem světově proslulého Garmin-Chipotle Teamu, uvedeného marketingovým partnerem H3O. Team Garmin Edge 705 bude představen tento týden na Interbike v Las Vegas.

Obrázek

Cyklocomputer Edge 705 přináší několik průlomových technologií včetně možnosti měření výkonu, bezdrátového přenosu dat mezi dvěma přístroji nebo schopnosti využívat signálu GPS. Mezi další podstatné funkce přístroje patří například monitoring tepové frekvence, záznam výkonu a historie projeté trasy, nadmořské výšky a spádu terénu zobrazené na displeji jediného přístroje. Elegantní oranžová a modrá řada přístrojů Team Garmin Edge 705, která byla prvně viděna na řídítkách Team Garmin Chipotte na Tour de France 2008, přichází s předinstalovanými mapami City Navigator s navigačními mapami 40 zemí západní i východní Evropy. Sportovci Team Garmin Chipotte, stejně jako rekreační cyklisté, mohou sdílet data, včetně oficiálních závodních tratí, uložených vyjížděk, navigačních bodů a tréninků prostřednictvím bezdrátové technologie ANT+™.

"Jako profesionální sportovec používající Edge 705 si jsem jistý, že budu mít vždy k dispozici přesné údaje a okamžité zpětné vazby, které potřebuji při tréninku a závodění," uvedl lídr týmu Garmin Christian Vande Velde, čerstvý vítěz Tour of Missouri a pátý v celkovém pořadí na Tour de France. "A coby běžný cyklista mám jistotu, že vždy najdu cestu domů - i když doma pro mě může znamenat někdy hotelový pokoj ve vzdáleném městě."

Vande Velde a jeho dva kolegové z týmu Garmin na Tour de France, Bude Frischkorn, který dojel druhý ve 3. etapě, a kanadský horolezec Ryder Hesjedal se setkají s fanoušky, rozdají autogramy a budou diskutovat o Edge 705 ve středu a ve čtvrtek (24. a 25. září) od 13 do 15 hodin ve stánku Garminu číslo 2630 na veletrhu Interbike.

Team Garmin Chipotte se objevil v titulcích a zaujal fanoušky na celém světě sepětím inovačních technologií s přísným antidopingovým postojem. Během bojů v nejtěžším závodě na světě se tým opírá o cyklocomputery Garmin Edge 705 na svých kolech a ve svých automobilech používá osobní navigační zařízení Nüvi.

"Mapové podklady přístroje Edge 705 poskytují dopředu podrobné informace o zatáčkách," uvedl Jonathan Vaughters, předseda představenstva Slipstream Sport, LLC, společnosti provozující Team Garmin Chipotte. "Takže spíše než na naše vysílačky, popisující změny v terénu, směr a výšku, se můžeme soustředit na taktiku, která nám může pomoci vyhrát závod."

Slipstream Sport se věnuje podpoře etického soutěžení a vývoje další generace cyklistických šampiónů. V roce 2007 uzavřel Slipstream partnerství s nezávislou agenturou pro cyklistickou etiku (ACE), která vytváří nejprogresivnější antidopingový systém v profesionálním světě sportu. Tým 25 jezdců podstupuje dobrovolné testování nejméně 700krát během cyklistické sezóny. Vaughtersova neochvějná věrnost zásadě "Jeď čistě, nebo jdi domů" mu získala nominaci Sports Illustrated na prestižní cenu Sportovec roku.

Rekreační cyklisté se mohou připojit k profesionálním cyklistům z Team Garmin Chipotte a sdílet jejich tréninky, včetně možnosti srovnání během jízdy při využití funkce virtuálního tréninkového partnera na displeji přístroje Garmin Edge 705.

Garmin a Slipstream Sport se podílejí na podobných úspěších založených na tvrdé práci, inovacích a neochvějném důrazu na kvalitu výsledků. Stejně jako Garmin, který je celosvětovým lídrem v oblasti GPS navigací.

Pro informace o dostupnosti a ceně pro Team Garmin Edge 705 navštivte stránky http://www.garmin.com.


Pro více informací o Team Garmin a Slipstream Sport, navštivte:
http://www.garmin.com/teamgarmin,
http://www.garmin.blogs.com a
http://www.slipstreamsports.com.

Zdroj: Neopublic Porter Novelli
Obrázek uživatele
Path
Site Admin
 
Příspěvků: 3406
Registrace: 15.05.07 23:15 (Út)

Zpět na Garmin: GPS přijímače

Kdo je online

Online uživatelé v tomto fóru: Brandwatch/Magpie [Bot], CommonCrawl [Bot] a 4 návštevníci.