Garmin připravuje nový formát hlasových souborů.

Vše co se týká železa značky Garmin.

Re: Garmin připravuje nový formát hlasových souborů.

Odeslatod Path » 09.07.10 12:48 (Pá)

Podobnou alternativu bych taky prosazoval, jenže pro správnou audio kvalitu to chce studio, šikovného technika a hlavně scénář pro veškeré manévry. S možností dodatečných korekcí. Vytvoření jediného hlasu dá celkem zabrat a stojí to dost energie.
Obrázek uživatele
Path
Site Admin

Registrace: 15.05.07 23:15 (Út)

Odeslatod freewall » 09.07.10 16:25 (Pá)

Tak jsem si do 755 zkopiroval tu "menší verzi" - jen v jednom případě mi řekl "kruhový ob---jezd", takže to asi nebude problém, uvidím :)
Obrázek uživatele
freewall

Registrace: 23.10.08 13:44 (Čt)

Odeslatod Path » 11.07.10 16:10 (Ne)

Kdyby se to mělo opakovat zkuste datově větší variantu.
Obrázek uživatele
Path
Site Admin

Odeslatod freewall » 11.07.10 16:24 (Ne)

Místa dost, tak jsem dal tu větší verzi, díky Pathe :)
Obrázek uživatele
freewall

Registrace: 23.10.08 13:44 (Čt)

Odeslatod Pitrs81 » 14.07.10 18:06 (St)

Ahoj, absolutně se mi nedaří stáhnout poslední verzi 1.5. Chtěl bych CBR 112 verzi, ale stáhne se mi tak max. 2MB z toho archivu a konec, stahování zamrzne. Mám net od UPC 10M a tak nevim, jestli to nějak blokují či co. Zkoušel jsem to ze dvou PC a bez úspěchu. Podobný problém jsem zaznamenal i u předchozí verze 1.4, ale ta se dala stáhnout naštěstí bezproblémů z uloz.to. Nešla by tam upnout i tato verze?
Pitrs81

Registrace: 22.04.10 11:28 (Čt)

Odeslatod eeeeee » 14.07.10 18:56 (St)

Zdravím,
nešli by jednotlivé verze od sebe v navigaci odlišit, třeba přidáním za název číslem verze? Pokud tam má člověk víc verzí, tak pak neví kterou má zrovna vybranou.
eeeeee

Registrace: 27.08.09 20:13 (Čt)

Odeslatod Path » 14.07.10 20:18 (St)

Pitrs81 napsal:Ahoj, absolutně se mi nedaří stáhnout poslední verzi 1.5. Chtěl bych CBR 112 verzi, ale stáhne se mi tak max. 2MB z toho archivu a konec, stahování zamrzne. Mám net od UPC 10M a tak nevim, jestli to nějak blokují či co. Zkoušel jsem to ze dvou PC a bez úspěchu. Podobný problém jsem zaznamenal i u předchozí verze 1.4, ale ta se dala stáhnout naštěstí bezproblémů z uloz.to. Nešla by tam upnout i tato verze?

A zkoušel jste i odkaz na eDisk, který je hned pod tím (mirror)?

eeeeee napsal:Zdravím,
nešli by jednotlivé verze od sebe v navigaci odlišit, třeba přidáním za název číslem verze? Pokud tam má člověk víc verzí, tak pak neví kterou má zrovna vybranou.

K čemu vám jsou v navigaci dvě verze? Držte se jen té poslední.
Obrázek uživatele
Path
Site Admin

Odeslatod eeeeee » 14.07.10 21:10 (St)

Path napsal:
eeeeee napsal:Zdravím,

K čemu vám jsou v navigaci dvě verze? Držte se jen té poslední.

No třeba ta poslední je tam bez hlášek "navíc" a některé dřívější verze jsou např. s hláškami a proč tam nemít obě...
eeeeee

Registrace: 27.08.09 20:13 (Čt)

Odeslatod Pitrs81 » 15.07.10 7:16 (Čt)

Ty linky na eDisk jsem přehlédl :-)
Pitrs81

Registrace: 22.04.10 11:28 (Čt)

Odeslatod Tragedie_v_JZD » 17.07.10 18:12 (So)

tak se mi se smirdou na 3790 deje obcas divna vec... jen tak zniceho nic zahlasi "externi napajeni bylo preruseno"... ackoliv je porad v napajeni. a kdyz rucne vytahnu napajeci kabel z navigace, tak to nerekne nic..

nejcasteji tuto hlasku pusti v okamziku, kdy planuje trasu, nebo kdy dojde k preplanovani trasy pri spatnem odpoceni a tak .. (ale ne vzdy) ...
Garmin DriveLuxe 50 + Garmin Approach S1
Tragedie_v_JZD

Registrace: 19.10.08 20:35 (Ne)

PředchozíDalší

Zpět na Garmin: GPS přijímače