Garmin nuvi 250W

Vše co se týká železa značky Garmin.

Garmin nuvi 250W

Odeslatod jan.rabik » 29.07.08 16:03 (Út)

Prosím o radu.
Po zapnutí přístroje se zobrazí logo garmin,potom se načtou mapy a zobrazí starting demo... a přístro se vypne.Tak se to opakuje a nejde s tí m nic udělat.Když přistroj připojím k počítači tak se to same opakuje a nemusím ani přístroj zapínat..Na počítači se neobjeví žádné jiné hardware i když se na přístrojí objeví na chvíli ikona připojení k počítači, než se přístroj vypne.A tak se to opakuje.
Děkuji za jakoukoliv radu. Honza
jan.rabik

Registrace: 29.07.08 15:41 (Út)

Re: Garmin nuvi 250W

Odeslatod Path » 29.07.08 19:58 (Út)

Starting Demo? To jste asi instaloval mapy s klíčem DEMO...

Už jsem jeden takový přístroj viděl a musel na reklamaci. Nezkoušel jste náhodou upradovat firmware se slabou baterií? To by mohlo znamenat velký problém.

1. Zkuste přístroj resetovat.

nebo

2. Zkuste stáhnout některou z nižších verzí firmware než máte instalovanou, koncovku instalačního souboru přejmenujte na zip. Po otevření tohoto archivu najděte soubor GUPDATE.GCD a přes čtečku karet jej nakopírujte na kartu do složky x:\Garmin.

Vložte kartu do zařízení a zkuste zapnout. Při troše štěstí se vám podaří přehrát firmware.
Obrázek uživatele
Path
Site Admin

Registrace: 15.05.07 23:15 (Út)

Odeslatod jan.rabik » 30.07.08 16:35 (St)

Path napsal:Starting Demo? To jste asi instaloval mapy s klíčem DEMO...

Už jsem jeden takový přístroj viděl a musel na reklamaci. Nezkoušel jste náhodou upradovat firmware se slabou baterií? To by mohlo znamenat velký problém.

1. Zkuste přístroj resetovat.

nebo

2. Zkuste stáhnout některou z nižších verzí firmware než máte instalovanou, koncovku instalačního souboru přejmenujte na zip. Po otevření tohoto archivu najděte soubor GUPDATE.GCD a přes čtečku karet jej nakopírujte na kartu do složky x:\Garmin.

Vložte kartu do zařízení a zkuste zapnout. Při troše štěstí se vám podaří přehrát firmware.

Asi to vyzkouším, jen nevím kde najdu nižší verzi firmware .Ja mám verzi 2.9.Na internetu jsem našel jen novější tj.3.1.Pokud víte kde- tak děkuji za radu.
Honza
jan.rabik

Odeslatod Path » 30.07.08 16:48 (St)

Třeba tady je 2.60.
Obrázek uživatele
Path
Site Admin

Odeslatod hurkar » 30.07.08 20:56 (St)

Obrázek uživatele
hurkar

Registrace: 28.03.08 16:22 (Pá)

Odeslatod jan.rabik » 31.07.08 15:26 (Čt)

hurkar napsal:alebo v tomto odkaze: http://www.gpsinformation.org/perry/nuvi/

Zkusil jsem nakopirovat na kartu firware 2.6, dal do přístroje, ale je to stejné.Přístroj nekomunikuje ani s počítačem, jako když není připojen ( počítač nehlásí připojení ext.disku ),přístroj se pouze zapne a zase vypne a tak dál dokola.Už jsem z toho zoufalej.
Honza
jan.rabik

Odeslatod Path » 31.07.08 19:33 (Čt)

Jednoznačně tedy reklamovat.
Obrázek uživatele
Path
Site Admin

Zpět na Garmin: GPS přijímače