Stránka 1 z 1

nenačtou se mi mapy,prosím pomoc!!!

OdeslatOdesláno: 16.07.08 13:08 (St)
od Anonymous
Zdravím,potřeboval bych pomoct.Nahrával jsem přes mapsource detailní mapu SR do gpsky,ale nevšiml sem si možnosti nahrát ji na SD kartu a poslal jsem ji do paměti navigace.Od té doby mi při startu najede hláška že nebyly nalezeny detailní mapy a že garmin nemůže pracovat.Nevíte co s tím? Už sem tam zkusil poslat i českou mapu,výsledek stejný.Jsem na infarkt.Prosím poraďte.Díky Drago5Obrázek

Re: nenačtou se mi mapy,prosím pomoc!!!

OdeslatOdesláno: 16.07.08 13:14 (St)
od Path
Odemkl jste mapy před odesláním od nuvi? Prostudujte si toto téma.

Re: nenačtou se mi mapy,prosím pomoc!!!

OdeslatOdesláno: 16.07.08 13:16 (St)
od Anonymous
Právě že odemkl,hned po instalace do pc.Při spuštění mapsource,ale nikde to po mě nechtělo např.s/n karty a tak

Re: nenačtou se mi mapy,prosím pomoc!!!

OdeslatOdesláno: 16.07.08 14:04 (St)
od Path
Žádné S/N po vás MapSource žádat nebude. Pro odemčení mapy potřebujete odemykací klíč, který se skládá z 25 znaků. Ten samozřejmě získáte při zakoupení mapy nebo při registraci na serveru jejího výrobce. Obvykle je ke komerčním mapám přiložen podrobný návod, jak tento klíč získat. Získal jste mapu legálně?

Re: nenačtou se mi mapy,prosím pomoc!!!

OdeslatOdesláno: 16.07.08 14:42 (St)
od Anonymous
Klíč zkládající se z 25ti znaků mám,zadám ho do MapSource,provedu odemčení mapy.Rozdíl je evidentní protože mám jednu neodemčenou mapu německa,kde se mi zobrazí max.stát.Ostatní odemčené mapy(slovensko,jadran,rakousko) jsou podrobné do poslední uličky).Označím co chci natahat do gps (v mém případě SR,zrůžoví tak jak má,pak klikám na přenos do gps.Chvíli to trvá a je to ukončeno frází že přenos proběhl v pořádku.Ale jak to zapnu tak mi to napíše chybovou hlášku,samozřejmě to přemazalo mapu čr a napíše že nejde odemknout mapy,tak nevím.Volal jsem do garminu,zaktualizoal firmware přístroje a stejně hovno.

Re: nenačtou se mi mapy,prosím pomoc!!!

OdeslatOdesláno: 16.07.08 16:32 (St)
od Path
Asi by bylo lepší, když mi pošlete odemykací klíč, typ a ID vašeho GPS přijímače. Tím budeme moci vyloučit problémy s klíčem.

Re: nenačtou se mi mapy,prosím pomoc!!!

OdeslatOdesláno: 17.07.08 19:29 (Čt)
od Drago5
Tak vyřešeno.Pro všechny co by měli podobný problém tak je třeba zadávat ID přístroje.Nikoliv číselné a písmenové označení které je vedle tlačítka reset.Takže ID a nic víc,pak už je to v pohodě.Mapy se mi sice odemkly v pc,ale navigace to do té doby nebrala.Obrázek