Nastavení objíždky?

Vše co se týká železa značky Garmin.

Nastavení objíždky?

Odeslatod Jork » 05.05.08 8:11 (Po)

Dobrý den,mám dotaz, Jak nastavit v navigaci objiždky? Zda zcela vypnout, nebo vybrat volbu (a kterou).
Příklad: Jel jsem z Prachatic do Luhačovic, ve volbě "objiždky" jsem zatrhnul "dálnice a placené úseky". Od samého začátku cesty mne navigace vedla po různých vedlejších cestách (i když silniční ukazatelé) dávali jiný směr. Tak jsem navigaci vypnul a jel dle mapy. 10Km před cílem (Luhačovic) jsem navigaci zapnul, Cesta po hlavní byla už jasná a bloudění již nebylo možná (z mé strany), přesto navigace mne naváděla do cíle přes silnice II třídy, objel jsem celé město Luhačovice, do cíle mne dovedla na určenou adresu ale dost krkolomě.Je mi jasné že jsem to zavinil špatným nastavením,proto se ptám jak do budoucna tyto volby nastavit? (chtěl jsem se vyhnout dálnici. Jaký je rozdíl v navigaci mezi "Dálnicí a placeným úsekem,?". Děkuji za radu.
Garmin Nüvi 300, Oregon 450, CNE NT 2011.2, AtlasCzech PRO 2010, TOPO Czech Pro 2010
Trip & Waypoint Manager
Obrázek uživatele
Jork

Registrace: 10.03.08 8:32 (Po)

Re: Nastavení objíždky?

Odeslatod Path » 05.05.08 18:41 (Po)

Funkce Vyhýbání nepracuje zcela korektně. Je to dáno mapou, ne přístrojem. Na toto téma už byla řeč zde.
Obrázek uživatele
Path
Site Admin

Registrace: 15.05.07 23:15 (Út)

Zpět na Garmin: GPS přijímače