Použití power bank u navigace Garmin

Vše co se týká železa značky Garmin.

Použití power bank u navigace Garmin

Odeslatod AnPeter90 » 08.02.17 10:48 (St)

Prosím, zda někdo nemáte nějaké zkušenosti s použitím power bank u navigace Garmin.
Použiji-li v autě navigaci a napájím tuto přes zásuvku zapalovače, funguje navigace perfektně. Na kolo je tento způsob napájení nepoužitelný a tak jsem chtěl použít power bank. U telefonů to funguje.gia xe county dong vang
Mám ještě starou navigaci Garmin 250 W Nuvi a na hotline mi řekli, že mají v podstatě speciální kabel s jiným zapojením pinů, který umožňuje současné napájení ( dobíjení ) i provoz při použití v automobilu. Ale normální kabel z power bank fungovat nebude a schéma zapojení mi také dát nesmějí. giá xe tải van dongben 2 chỗ
Děkuji všem, kdož by dokázali poradit, jak získat nějaký kabel s koncovkou USB starého typu, aby ten přenos fungoval?
xe tai dongben nhap khau
Naposledy editoval AnPeter90 dne 07.06.17 12:31 (St). Počet editací: 2x.
AnPeter90

Registrace: 19.01.17 5:10 (Čt)

Re: Použití power bank u navigace Garmin

Odeslatod thomas007 » 08.02.17 12:49 (St)

Pokud máš kabel i powerbanku s osazenými všemi piny tak se ti přístroj vždycky přepne do USB režimu jako když je připojený k PC. Potřebuješ powerbanku, nebo kabel s osazenými jen napájecími piny. Takový USB kabel ale Garmin neprodává. :bigwink:
Obrázek uživatele
thomas007

Registrace: 26.10.12 9:26 (Pá)

Re: Použití power bank u navigace Garmin

Odeslatod Anders » 08.02.17 23:58 (St)

Staci normalni USB kabel jen je treba jej po zapnuti na chvilku (pul vteriny) odpojit a zase pripojit.

Jinak lze vyrobit specielni kabel, s rezitorem cca 17kohmu ktery bude v NUVI detekovan jako nabijecka rovnou
Zumo 500, Zumo 660, eTrex Vista Cx, Nuvi 200, Nuvi 255W as 465, Mobile XT(Symbian), Viago(Android), StreetPilot(Android)
Anders

Registrace: 24.05.10 15:01 (Po)

Zpět na Garmin: GPS přijímače