Špatné počítání rychlosti a doby zastávek/pohybu u Oregon600

Vše co se týká železa značky Garmin.

Špatné počítání rychlosti a doby zastávek/pohybu u Oregon600

Odeslatod Kennedy » 31.10.16 16:00 (Po)

Zdravím. Mám problém s Garmin Oregon 600. Když přístroj zapnu a stojím na místě cca. po pěti minutách začne počítat rychlost i vzdálenost. A to i když stále stojím na místě. Rychlost osciluje někde mezi 0,2 - 5 km/h. Po řekněme hodině i delším čase je pak pohyblivý průměr cca. 1,4 km a celkový 0,9 km/h. Na mapě při zapnutí počítání prošlé trasy pak změť čar na místě kde stojím v okruhu asi 30 metrů. Tedy, když stojím na místě udává Garmin jako bych na tom místě ušel za hodinu asi kilometr. Pokud jedu na kole/jdu pěšky a dělám pauzy tak mi to díky tomu ukazuje nesmyslný pohyblivý průměr i dobu zastávek a pohybu.
Je tohle normální ?
Navigaci mám cca. rok. Bla zaslána na reklamaci, protože mi jednou zmizelo úplně menu + ten problém s rychlostí. V Garminu akorát nahráli novou aktualizaci, což zvládnu i sám :) a jinak je prý vše v pořádku. Byl jsem i osobně v jejich centru na Evropský, ale v podstatě je to nezajímalo.Rád bych kdyby i někdo kdo používá stejný typ napsal zda to je normální či nikoli. Přikládám screenshoty ve formátu rar a budu vděčný každému kdo se na to mrkne. Jde mi hlavně o to, zda jsem blbej já nebo na to Garmin dlabe. Mám u nich pocit strkání hlavy do písku, lepší, kdyby mi na rovinu řekli, že to je chyba, ale záruka se na to nevztahuje než tohle ...
Děkuji.
Nemáte oprávnění prohlížet přílohy.
Kennedy

Registrace: 31.10.16 15:40 (Po)

Re: Špatné počítání rychlosti a doby zastávek/pohybu u Orego

Odeslatod Rubic » 31.10.16 20:26 (Po)

Ahoj, tady je fórum spíše automobilových navigací, více zkušeností by si získal zde:
http://www.geocaching.cz/topic/28408-or ... ntry454952
Garmin Nuvi 765T, GE v6.3.0.0
Rubic

Registrace: 05.07.09 14:36 (Ne)

Re: Špatné počítání rychlosti a doby zastávek/pohybu u Orego

Odeslatod Kennedy » 31.10.16 21:24 (Po)

O tom fóru vím, ale měl jsem potíže s registrací, jsem neschopnej. :D

Každopádně díky moc !! To je přesně ono ! Kolegovi co má Garmin 300 to nedělá a ve vlákně co jsi poslal lidi vysvětlili, že u novejch to tak prostě je. Akorát mi to mohli vysvětit i v Garminu ...
Ještě jednou díky moc, nemohl jsem to nikde najít.
Kennedy

Registrace: 31.10.16 15:40 (Po)

Zpět na Garmin: GPS přijímače