Pregunta sobre el volumen de la voz en off y el tono de llam

Vše co se týká železa značky Garmin.

Pregunta sobre el volumen de la voz en off y el tono de llam

Odeslatod SophiaL » 22.10.16 6:46 (So)

Hola a todos, soy un usuario de voz en off, tengo un iPhone 10 R y estoy usando la última versión de iOS. Esto no es algo nuevo, es algo que he experimentado durante un tiempo y me gustaría solucionarlo si es posible. Tengo la opción de volumen habilitada en mi rotor y la tengo configurada para que los sonidos de voz en off tengan el mismo volumen que el de VoiceOver. Quiero poder subir el volumen de mi teléfono para que mis tono de llamada gratis sean más altos, pero activar el volumen de la voz en off para que no sea tan alto, ¿es posible hacerlo? Entonces, ¿cómo hago esto?
Naposledy editoval SophiaL dne 27.08.21 9:57 (Pá). Počet editací: 2x.
SophiaL
 
Příspěvků: 3
Registrace: 21.10.16 11:57 (Pá)

Re: Použití power bank u navigace Garmin

Odeslatod nuvi_joe » 22.10.16 18:55 (So)

Nevím, zda používání této autonavigace je vhodné na bicykl... Přístro jej dost těžký a jeho uchycení na kolo nebude jednoduché - originální úchyty neudrží tu váhu při otřesech. Na denním světle na displeji není skoro nic vidět. Ale to je tvoje volba.

Garmin se chová tajuplně: pro současné napájení i nabíjení je možné použít běžný "počítačový" USB kabel s koncovkou mini USB na straně navigace. Po připojení ke zroji a zapnutí posuvným spínačem (pozor, zdroj musí mít 5V!) se nejdříve spustí navigace jako po připojení k počítači, tj, ukazuje jen ikonu počítače. Počkáme chvíli a posuvným spínačem pohneme na ZAP ještě jednou. Navigace se spustí do normálního navigačního režimu a současně je napájena jako z nabíječky. To, že se nabíjí, signalizuje nepřítomnost ikony baterie v horním pruhu displeje.
Toť vše.
Ano, pro správné firmou doporučené nabíjení je nutné mít originální nabíječku i s kabelem, který má v konektoru vestavěný odpor, kterým se hlásí jako "nabíječka" a nepřepne se do režimu počítač.
nuvi_joe
 
Příspěvků: 125
Registrace: 06.06.09 20:46 (So)


Zpět na Garmin: GPS přijímače

Kdo je online

Online uživatelé v tomto fóru: CommonCrawl [Bot] a žádný návštěvník.