Garmin NuviCam LMT-D prosím o pomoc

Vše co se týká železa značky Garmin.

Garmin NuviCam LMT-D prosím o pomoc

Odeslatod NicoleJS » 08.09.16 10:05 (Čt)

Zdravím
Hned na úvod řeknu problém ...z neznalosti a blbosti jsem si koupil špatnou navigaci. Chtěl jsem to nejlepší pro kamion, který řídím, a delší dobu se rozhodoval kterou. Nakonec jsem dospěl k názoru že nej volba bude od Garmin, konkrétně DezelCam LMT-D ..bývám často v Anglii kde jsem si jí i koupil. Až doma jsem zjistil, že jsem si místo DezelCam koupil NuviCam ..pro osobáky . Oni jsou totiž naprosto stejné a já neměl ponětí že ta verze existuje i pro osobáky. action movie free
A ted bych se rád zeptal ...je možné přehrát frimware, software nebo já nevím co a docílit tím abych získal to co jsem chtěl ??? Jedná se mi o ten profil trucku ..rozměry..váhy..rychlost ..atd. Na rovinu říkám, jsem pouze koncový uživatel, proto se obracím s radou sem.
comedy movies and horror movies free
Děkuji za případné nápady a rady. Děkuji Michal
Naposledy editoval NicoleJS dne 06.10.16 10:29 (Čt). Počet editací: 1x.
NicoleJS

Registrace: 08.09.16 8:59 (Čt)

Re: Garmin NuviCam LMT-D prosím o pomoc

Odeslatod thomas007 » 08.09.16 12:10 (Čt)

Firmware nepřehraješ. Garmin neběží na žádném OS typu Windows CE nad kterým by byla nadstavba pro navigaci. Software je vždycky pro konkrétní hardware takže nejde vzít sw dezlCam a nahrát do nuviCam zařízení. Respektive jo, jednou to jde. A pak z toho máš jen ne úplně levný těžítko. ;)
Obrázek uživatele
thomas007

Registrace: 26.10.12 9:26 (Pá)

Zpět na Garmin: GPS přijímače