Garmin Fenix 3 - Wi-Fi připojení

Vše co se týká železa značky Garmin.

Garmin Fenix 3 - Wi-Fi připojení

Odeslatod ian » 03.08.16 12:38 (St)

Zdravím všechny,
GF3 vlastním teprve pár týdnů a pokud jsem to správně pochopil, měly by se umět připojit přes "známou" Wi-Fi k PC a automaticky se synchronizovat s Garmin Connect, případně se aktualizovat. Po pokusu o připojení k Wi-Fi se tak v mém případě bohužel nestane a GF3 zahlásí, že "Nelze najít známou Wi-Fi". A to přesto, že v Garmin Express mám konkrétní Wi-Fi, ke které se pokouším připojit nastavenu jako "známou".
Chci se tedy zeptat, zda-li se již někdo setkal s tímto problémem a poprosit o doporučení, co dělat. Případně pokud by někdo mohl podrobně popsat postup konfigurace Wi-Fi v Garmin Express.
ian

Registrace: 03.08.16 12:22 (St)

Re: Garmin Fenix 3 - Wi-Fi připojení

Odeslatod thomas007 » 03.08.16 15:24 (St)

Já jsem se s tím setkal u mýho wifi routeru od O2 (teď nevim co to maj za krabičky ale myslim, že je to Comtrend). Nejsem schopnej se k němu prostě připojit ačkoliv telefon, tablet i PC přes něj jedou. Když jsem u známého zapojil jinej a nastavil si ho v hodinkách, šlo to bez problémů. A nepřišel jsem na to, co je v tom od O2 jinak. :frown:
Obrázek uživatele
thomas007

Registrace: 26.10.12 9:26 (Pá)

Re: Garmin Fenix 3 - Wi-Fi připojení

Odeslatod ian » 08.08.16 18:27 (Po)

TO thomas007: Díky za tip. Zkusil jsem se připojit k jiné síti, přes jiný router (stejná značka, stejný typ) a připojení se zdařilo... Následně jsem odebral svou stávající síť z Garmin Express a nakonfiguroval znovu (ne, že bych to před tím opakovaně nevyzkoušel) a připojení se také zdařilo. Takže problém vyřešen, i když nevím jak... :D Každopádně ještě jednou díky!
ian

Registrace: 03.08.16 12:22 (St)

Zpět na Garmin: GPS přijímače