Nuvi 2597 přenos trasy z BaseCamp

Vše co se týká železa značky Garmin.

Re: Nuvi 2597 přenos trasy z BaseCamp

Odeslatod Rubic » 26.09.16 20:50 (Po)

Snažil jsem se to vyčíst z návodu, ale když to nemám v ruce - nepochopil jsem to. Uvidíme, co vám poradí zastoupení Garmina.
Nefunguje to takto? viewtopic.php?f=19&t=2089&p=17671#p17671
Asi při přenosu trasy z BC někde děláte chybu. Vytvořte si svoji trasu přímo v Nuvi v Plánovači cesty (str.12) a přidejte 2 průjezdní body na trase, pak Nuvi nebude volit cestu směr Praha.
Garmin Nuvi 765T, GE v6.6.0.0
Rubic

Registrace: 05.07.09 14:36 (Ne)

Odeslatod JarryC » 17.10.16 17:04 (Po)

Tak mě po dlouhém čekání odpověděli z Garminu, cituji "u zaslané trasy vidím problém v jejím pojmenování. Pro použití v GPS je vhodné trasy pojmenovávat bez diakritiky a případně i bez mezer. Příliš dlouhý název také nemusí být vhodný. Danou trasu jsem přejmenoval a vyzkoušel ve svém přístroji a tato byla bez problémů načtena."
Tak nevím, nějak tomu nerozumím. Můj problém přece nespočíval v problému načtení, ale v navigaci. (tedy že navigace nenavigovala podle trasy vytvořené v BC) Jen ještě podotknu že danou trasu si BC pojmenoval sám. Pro mě z toho jednoznačně vyplývá že, BC si nerozumí s mou navigací a tudíš je pro mě k ničemu. :evil: :evil:
JarryC

Registrace: 21.08.15 14:57 (Pá)

Odeslatod Rubic » 20.10.16 12:04 (Čt)

Ahoj, žádný uživatel stejnojmenné navigace se neozývá, škoda. Ještě mne napadá jedna necnost mojí stařičké navigace o které si myslím, že by u novějších typů již neměla být, ale kdo ví ?
Uložená trasa v Nuvi musí být vytvořena ze současné mapy! Je_li z mapy stejné, ale předchozí, dochází k chybám. To by mohlo být příčinou, že stejná trasa se u dvou uživatelů chová jinak a nerozumí si.
(Proto po aktualizaci mapy si musím znovu uložit " Vlastní trasy")
Garmin Nuvi 765T, GE v6.6.0.0
Rubic

Registrace: 05.07.09 14:36 (Ne)

Předchozí

Zpět na Garmin: GPS přijímače