Potrebuji navigaci - poradte prosim

Vše co se týká železa značky Garmin.

Re: Potrebuji navigaci - poradte prosim

Odeslatod microb » 17.12.15 18:43 (Čt)

Dekuji, myslel jsem neco jako je zde www.webdispecink.cz
microb

Registrace: 15.12.15 19:32 (Út)

Odeslatod microb » 17.12.15 18:56 (Čt)

Na centrale mame PC, do ktereho je pripojen GSM modul se SIM kartou a odesíljí se SMS ze souradnicema, to problem neni, ridic ma u sebe sluzebni smartfoun a chci jim na pevno zabudovat navigavci GPS.....
microb

Registrace: 15.12.15 19:32 (Út)

Odeslatod thomas007 » 18.12.15 0:02 (Pá)

No, tak to bude muset řidič vždycky ty souřadnice pomocí postupu "kopírovat -> vložit" přidat do seznamu bodů v aplikaci Smartphone Link a odtud teprve dát navigovat a nebo holt ručně přeťukat do GPS. Leda by se ten zasílací stroj upravil tak, aby posilal vizitku ve stylu:

Jméno/firma
Ulice 12/3, Město, 123 45

Já třeba ke kontaktům ve smartfonu přidat souřadnice nemužu. Navíc je problém v tom, že autonavigace nepodporují zpravidla stejné souřadnice jako webové servery. Minimálně ne stejnou přesnost kdy na webu jsou s přesností i na centimetry, ale GPS mají přesnost leda na metry/desítky metrů. V tomhle případě bych asi doporučil použít nějaké Fleetové řešení. Ovšem to není úplně levná záležitost.
Obrázek uživatele
thomas007

Registrace: 26.10.12 9:26 (Pá)

Odeslatod stanley.68 » 15.04.17 18:39 (So)

Nějak se můžu rozhodnout mezi těmito navigacemi
Garmin Drive 50T Lifetime Europe 45 a
Tomtom Start 52 Europe Lifetime
Můžou být i jiné modely tomu se nebráním,požadavky mám: 5" displej , RDS-TMC, asistent řazení do jízdních pruhů, plánování tras.Víc asi nepotřebuju.Stačí mi nějaký základ okolo 4000 Kč.Mio a čínu po předchozích zkušenostech nechci.Co by jste mi doporučili?
Dík.

EDIT. Již neaktuální
stanley.68

Registrace: 27.01.10 17:26 (St)

Předchozí

Zpět na Garmin: GPS přijímače