.

Vše co se týká železa značky Garmin.

Re: Garmin nüvi 56 - problémy s navigováním

Odeslatod konf14 » 21.07.15 10:52 (Út)

Rubic napsal:Jarouš1 má pravdu, svůj poslední příspěvek jsem smazal sám

Já jsem (myslím, že zrovna Tobě) tady předváděl screeny svého nastavení. A nic nemazal a nikde je nevidím. Přece se příspěvky nemohly jen tak samy od sebe vymazat. Nahodile, bezdůvodně a neočekávaně se chová jen Nuvi 56, jinak všechno v celém vesmíru jedná podle přesných pravidel a zákonitostí daných rovnicí E=mc2
:D

Rubic napsal:druhá strana nevnímá, co se mu říká

Druhá strana ne nevnímá, ale nechápe co se mu říká.
Ale to už jsem popisoval v příspěvku 18176

Rubic napsal:Nemá ta Tvá 56 přijímač dopravních informací zapnutý v automatice

Moje "56" nemá dopravní informace, to má jen (asi) "56T".
Ale už to je v pořádku, testovací trasu jsem správně "projel" hned potom, co jsem pochopil slovo "Objížďka" v nářečí Garmin...
:)
Screen nedávám, protože navigaci mám v autě a jsem líný slézt do garáže... :)

A mimochodem: "56" se o hodně hůř vyndává z držáku než "42".
Tak, a na světě je další kritické téma o navigacích Garmin nüvi 56 - uvidím, jestli tady příspěvek vydrží do večera... :D :D :D
konf14

Registrace: 19.07.15 9:21 (Ne)

Odeslatod konf14 » 21.07.15 10:57 (Út)

thomas007 napsal:Sdílíš a šíříš tu hlouposti

Možná. Ale máš nějaké jiné vysvětlení proč mizí příspěvky?
konf14

Odeslatod thomas007 » 21.07.15 10:58 (Út)

Protože je někdo sám smazal, byť třeba omylem. Já jsem třeba zmiňovaný příspěvek nezaregistroval vůbec, že by tu byl.

EDIT: navíc mám z komunikace tady na fóru pocit, že nečteš pořádně (případně nečteš celé) příspěvky, kde ti třeba někdo radil apod.
Obrázek uživatele
thomas007

Registrace: 26.10.12 9:26 (Pá)

Odeslatod konf14 » 21.07.15 15:08 (Út)

thomas007 napsal:Protože je někdo sám smazal, byť třeba omylem

Hledám svůj příspěvek, který jsem si určitě sám nesmazal, ani omylem. To snad ani nejde, teď jsem se o to pokoušel.
Sami můžete editovat a odstraňovat pouze vlastní příspěvky, jejichž jste autorem. Pro editaci, případně odstranění příspěvku slouží tlačítka zobrazené v samotném příspěvku. Nelze však odstranit vlastní příspěvek, na který již jiný uživatel odpověděl.
Za prvé: příspěvek se dá smazat pouze po odeslání, a to po stisknutí tlačítka EDITOVAT:
Obrázek
Tenhle stisk zanechá stopu v historii prohlížeče - a nic takového tady nemám.

Zato tu mám v historii odkaz na stisk tlačítka ODPOVĚDĚT:
Obrázek

A to včera v 7:53 ráno:
Obrázek

Takže dle výpisu z historie jsem v 7:27 otevřel příspěvek 18166, který tu už dnes není, a 7:53 začal odepisovat.

Předchozí příspěvek 18165 má pořadové číslo #10
Obrázek
s časem odeslání 0:07

Následují příspěvek 18168 má pořadové číslo #11
Obrázek
s časem odeslání 11:39

Příspěvek 18167 je v tématu 2139

Příspěvek 18166 může být (a je zřejmě) ten smazaný Rubica (i když vůbec si nepamatuji, že jsem ho četl), ale kde je má replika, kterou jsem začal psát v 7:53?

Stopu v historii zanechá pouze tlačítko ODPOVĚDĚT,
Obrázek

ale nikoli tlačítko Odeslat (odpověď).
Obrázek

Bude to v nějakém rozdílu mezi HTML a skriptem v (něčem), tolik tomu zase nehovím...

Takže v 7:53 jsem začal psát odpověď a další příspěvek uveřejnil ve 20:55?
To určitě ne.
Ještě navíc k tomu když jsem mezitím 3x vypnul stroj.
Obrázek

Smazat jsem ho nemohl, už jen proto, že na něj určitě stačil už někdo odpovědět a za druhé by to asi vyžadovalo několik kroků jdoucích po sobě. To se těžko dá smazat omylem - podrobnosti zkusím zjistit pomocí tohoto příspěvku, až ho odešlu.

Ten příspěvek jsem napsal, vyfotil obrazovky, nahrál screeny. To si pamatuji jasně.
Jediná možnost, která mne napadá je, že jsem ho neodeslal. Resp. dal Odeslat, nezkontroloval výsledek a zavřel okno či vypnul stroj.

Takže na závěr odvolávám co jsem odvolal a slibuji co jsem slíbil. Tedy že nemůžu potvrdit mazání příspěvků, protože pro to nemám nezvratné důkazy. Howgh
konf14

Předchozí

Zpět na Garmin: GPS přijímače