jak na CTP 2012

Vše co se týká železa značky Garmin.

jak na CTP 2012

Odeslatod brumla » 07.12.14 16:57 (Ne)

Ahoj, potřeboval bych poradit s vestavěnou navigací (je součástí autorádia). Bohužel v jazykových možnostech není čeština a tak bych ji tam chtěl 'donahrát'... Zdánlivě jednoduchá věc, ale:

Navigace je OEM a Webupdater ji nezná, ačkjoliv verzi i ID znám (vyčetl jsem ji z příslušného .XML):

PartNumber>006-B01230-00<
Description>CTP Mid EUR<
Description></Model><Id>3825701459<

a ručně tam příslušný soubor do složky Vioce nahrát nedokážu, protože nevím jak.... V navigaci sice dokáži spustit 'servisní menu' a je tam i File manager, ale tam je přístupná pouze volba O, tedy pevný disk navigace a položky 1, SD card a 2, CD jsou šedivé neaktivní. Pokud bych se např. na SD karu dostal, tak překopírovat soubor do složky Voice na pevné disku je banalita ale jak aktivovat další 'source' ve File manageru? Nebo jak 'podstrčit' třeba na USB malou aktualizaci, která by donahrála potřebný soubůrek Cesky__.vpm ? v podstatě všechno co potřebuji mám ale nevím jak nová data do navigace dostat :)

dík za každou radu!
brumla

Registrace: 07.12.14 16:37 (Ne)

Re: jak na CTP 2012

Odeslatod thomas007 » 08.12.14 15:04 (Po)

To je Chrysler jesi se nemejlim a tohle zařízení se snad ani ofiko do EU, nebo minimálně do ČR nedodávalo takže asi čeština nebude.
Obrázek uživatele
thomas007

Registrace: 26.10.12 9:26 (Pá)

Odeslatod brumla » 08.12.14 22:02 (Po)

Ahoj,

těsně vedle :-) jedná se o Lancia Thema r.v. 2013, tedy v EU i ČR se prodávala, navi má také označení CTP Mid EU, tedy něco jako 'střední Evropa' možná :-) Ale to není problém, já soubor s češtinou mám protože tahle navigace je kompatabilní s Nüvi 3490... Nevím pouze jak soubor dostat na pevný disk navigace do složky Voice - jak jsem psal...

Ahoj
brumla

Registrace: 07.12.14 16:37 (Ne)

Odeslatod thomas007 » 09.12.14 9:49 (Út)

Vidiš, u Lancie jsem to ani nevěděl, že tam byl Garmin. Problém je, že do většiny takovejchhle zařízení se věci, který jsou pro ně určený nahrávaly přes pam.kartu. Ale jak řikám, jen věci, který pro ně byly určený. Takže pokud pro to nikdy čeština ofiko nebyla, nedostaneš tam tu z jinýho přístroje. ;)
Obrázek uživatele
thomas007

Registrace: 26.10.12 9:26 (Pá)

Zpět na Garmin: GPS přijímače