Začínám a neumím.

Vše co se týká železa značky Garmin.

Re: Začínám a neumím.

Odeslatod HonzaS23 » 25.06.14 14:36 (St)

Kupoval jsem to v Garmin prodejně v Letňanech.Když jsem si vybral, tak jsem měl přijít za 1,5 hod a prodavač, že mi stáhne nejnovější aktualizaci mapy. Předpokládám, že bez registrace to nejde a proto tedy, že registraci provedl prodavač.
Nebo lze stahovat bez registrace?? Nevím.
Jak se přesvědčím, že je registrovaná a nebo není??
HonzaS23

Registrace: 19.06.14 10:04 (Čt)

Odeslatod Rubic » 25.06.14 16:59 (St)

Buď se vše sám naučíte ze stránek Garmin/Podpora, nebo požádáte kamaráda o pomoc v začátcích. Asi jste o té aktualizaci mapy Evropy- která je označována jako mapa"Garmin" dostal protokol s heslem jak se dostat na stránky my.Garmin.com - tam byste měl mít mapu zapsánu.
Jinak někde na krabici bývají uvedeny kódy pro odemčení dvou Českých map- které potřebujete k registraci map ČR. Provádí se to na stránkách Garmin\Mapy\Registrace a správa map
Garmin Nuvi 765T, Luxe 50, GE v7.3.1.0
Rubic

Registrace: 05.07.09 14:36 (Ne)

Odeslatod thomas007 » 26.06.14 9:36 (Čt)

No, pokud dneska koupí novej přístroj. Už tam lifetime karta neni a ta licence je už na tom zařízení, takže žádnou registraci dělat nemusí. Teda vyjma registrace na český mapy Atlas :bigwink:
Obrázek uživatele
thomas007

Registrace: 26.10.12 9:26 (Pá)

Odeslatod HonzaS23 » 26.06.14 10:37 (Čt)

Přesně tak, dnešní navigace již není třeba registrovat a po připojení k počitači se přístroj sám přihlásí .
(To není z mé hlavy, ale od prodavače z Garminu.)
HonzaS23

Registrace: 19.06.14 10:04 (Čt)

Předchozí

Zpět na Garmin: GPS přijímače