Plánování trasy Garmin nüvi 54

Vše co se týká železa značky Garmin.

Plánování trasy Garmin nüvi 54

Odeslatod mir77 » 18.06.14 15:00 (St)

Včera mi přišel pro tátu Garmin nüvi 54 a zápasím tady s plánováním trasy. Sám mám zkušenosti spíše s navigacemi pro Android či dříve pro Windows Mobile platformu. Sám používám Sygica v telefonu, kde přidávání de facto libovolného množství průjezdních bodů podél trasy není problém, ale tady koukám, že lze přidat pouze jeden a to ještě pěkně blbým způsobem. Každopádně to je jedno, to se nedá nic dělat.
Chtěl jsem si tedy naplánovat cestu pomocí Base Campu, ale nějak tápu. V první řadě bych rád řekl, že mám pocit, že vyhledat lze pouze město. Jakmile zadám celou adresu, tak program neodpovídá a je zasekanej na tak dlouho, že už ani nečekám a radši ho rovnou shodím. Zkoušeno na dvou PC, takže v PC problém nebude.
Každopádně když trasu naplánuji, odkloním si jí třeba kudy potřebuji a pak ji importuji do zařízení, tak se mi importuje pouze nový bod do oblíbených. Pokud ho načtu, tak mi navigace sama spočítá celou trasu a bohužel defaultně, tzn. beze mnou nadefených průjezdních bodů. Tápu v tom už od včera. Je to neuvěřitelně user unfriendly, tak by mě zajímalo, co dělám špatně popřípadě jestli to vůbec nějak řešit jde.
Můj dotaz tedy: Jak efektivně naplánovat trasu v PC a pak jí přenést do navigace? Jde to vůbec?
mir77
 
Příspěvků: 17
Registrace: 18.06.14 14:59 (St)

Re: Plánování trasy Garmin nüvi 54

Odeslatod thomas007 » 18.06.14 17:09 (St)

Ten přístroj ale plánování tras ani v sobě ani v basecampu nepodporuje. Proto je v jeho vlastnostech uváděno "Trasy: 0"
Obrázek uživatele
thomas007
 
Příspěvků: 535
Registrace: 26.10.12 9:26 (Pá)


Zpět na Garmin: GPS přijímače

Kdo je online

Online uživatelé v tomto fóru: CommonCrawl [Bot] a žádný návštěvník.