Garmin Fenix, problém s pochopením tvorby profilu

Vše co se týká železa značky Garmin.

Garmin Fenix, problém s pochopením tvorby profilu

Odeslatod BoTo » 18.05.14 11:45 (Ne)

zdravím, pokládám se (věkem) za seniora a potýkám se mentálně s Garmin Fenix. Jsem asi celkem zkušený uživatel GPS. Moje první GPS byla v roce 1998 Garmin ll+, je to tedy už 16 let. Po nástupu mapových GPS jsem pořídil GPSMAP 60CX a celkem úspěšně jsem si (za pomocí SW z internetu) začal vytvářet uživatelské vektorové mapy. Mezitím několik levných autonavigací, pro časopis Computer jsem recenzoval nějakého outdoorového Garmina... Následně jsem přídil autonavigaci Nuvi 2597 a minulý rok "hodinky" Garmin Fenix. Několik let jsem pracoval s profesionálními geodetickými GPS Trimble... Až na Fenixe jsem GPS s přehledem zvládl a dá se říct, že jsem využíval všechny možnosti zařízení až na samou jejich mez. S Fenix nastal problém. Ovládání pokládám za těžkopádné, s vytvářením uživatelských profilů mám docela problém. Po upgradu FW, kdy přibyli módy Tracking, Navigating, Indoor, které nepochopitelně nejsou v manuálu (ani na offic. stránkách Garmin) dokumentované, jsem docela ztracen. Samozřejmě, do Fenix nahrávám potřebné mapy, archivuji WP a Tracky, páruji čidla, ale profily neumím modifikovat podle svých představ. Chyba bude asi z větší části (jako obvykle...) mezi židlí a klávesnicí (tlačítky), ale stejně by mne zajímalo, jestli jsem jediný, kdo je nespokojen. Pročítám množství fór na NETu, ale mám pocit, že buď všichni vše zvládli, nebo užívají Fenix jenom jako jednoduchý data loger. Může, prosím někdo k tomu něco říct? Děkuji, B.T.
Branislav Trnkócy
BoTo

Registrace: 25.07.07 13:55 (St)

Zpět na Garmin: GPS přijímače