Fenix zobrazení Tracku

Vše co se týká železa značky Garmin.

Fenix zobrazení Tracku

Odeslatod BoTo » 09.04.14 21:02 (St)

Zdravím, na rozdíl od GPSMAP 60 Cx a GPS ll+se mi na Fenix nezobrazuje celý, momentálně zaznamenávaný Track. Vadí mi to např. když se chci vrátit pozpátku až k místu, kde jsem pravděpodobně špatně odbočil. Mám na mysli momentálně zaznamenávaný Track, tedy ne ten, který mám uložený. Nastavení mám klasicky: Auto Start On, Auto Save On, Auto Pause Off. Asi by pomohlo zkusit Track back, ale jedná se mi jenom o to, vrátit se pár stovek metrů nazad po zobrazené trase, bez toho, abych Track ukládal atd. Může to být tím, že výkon procesoru je velice malý a překreslování Tracku by neúměrně zatěžovalo systém?
Děkuji, b.trnkocy
Branislav Trnkócy
BoTo

Registrace: 25.07.07 13:55 (St)

Re: Fenix zobrazení Tracku

Odeslatod thomas007 » 14.04.14 11:47 (Po)

Ahoj,

používám Tactix a přiznám se, nedokážu si představit, že bych se podle té hubené čárky na displeji někam vracel. Pomocí TrackBack ano, ale jen jít zpět po té tečkované čárce moc ne. Myslím, že na hodinkách prostě není důvod aby zobrazovaly celou trasu až na start dokud není uložená.
Obrázek uživatele
thomas007

Registrace: 26.10.12 9:26 (Pá)

Odeslatod BoTo » 14.04.14 18:50 (Po)

thomas007 napsal:Ahoj,

používám Tactix a přiznám se, nedokážu si představit, že bych se podle té hubené čárky na displeji někam vracel..

děkuji, má to logiku, pouze ze setrvařnosti jsem chtěl aplikovat systém používání, tak jak jsem zvyklý na GPSMAP 60Cx.
Budu si muset osvojit postup, jak zaynamenávat celou trasu a zároveň operativně volit možnost Track Backu až k místu, kde jsem zakufroval... Máte nějaké vychztávky s používáním Tactix?
Branislav Trnkócy
BoTo

Registrace: 25.07.07 13:55 (St)

Odeslatod thomas007 » 16.04.14 14:35 (St)

Chápu. ;) Používám také turistické přístroje a k tomu tactixy pro záznam trasy s připojeným ext. krokoměrem, teploměrem a hrudním pásem a data si pak vyhodnocuji na Connectu. Už jsem s tactixy hledal i geocache schránky, ale to je ve městské zástavbě nesmyslné protože v případě vyšších budov je přesnost někde kolem plus mínus 20-30 metrů. Zato v terénu celkem v pohodě až ke kešce.
Obrázek uživatele
thomas007

Registrace: 26.10.12 9:26 (Pá)

Zpět na Garmin: GPS přijímače