Garmin Fenix screenshot se mi nedari udelat....

Vše co se týká železa značky Garmin.

Garmin Fenix screenshot se mi nedari udelat....

Odeslatod BoTo » 10.12.13 13:44 (Út)

zdravím,

rád bych občas uveřejnil nějakou zajímavost, nedaří se mi však připojit se na Fenix pomocí programu Garmin xImage. Zkoušel jsem taky přepínat Fenix do modu garmin a Mass Storage a opačně. U mé GPSMAP 60CX s tím nebyl problém, verzi programu, kdy to na 60CX chodilo si nepamatuji. Problém je už v tom, že xImage ani nerozezná Fenixe. Podobně, tak jako Fenixe nepoznal Mapsource. Formálně jsem problém googlil, ale nenašel jsem řešení. Screenshoty z Fenixe však lidi měli v příspěvcích!
Opět prosím o pokopnutí...
Děkuji, B. Trnkocy
Branislav Trnkócy
BoTo

Registrace: 25.07.07 13:55 (St)

Re: Garmin Fenix screenshot se mi nedari udelat....

Odeslatod BoTo » 12.12.13 21:38 (Čt)

na švýcarském webu tramsoft jsem screenshorty viděl, pochopitelně jsem napsal dotaz. Odpověď byla ve smyslu, že program xImage vyžaduje admin oprávnění. Tento krok (včetně spuštění programu "jako správce") jsem pochopitelně vyzkoušel hned z kraje. Obávám se, že problém se nachází mezi židlí a monitorem, případně se jedná o nějakou trivialitu. Stejně by bylo zajímavé dozvědět se, kde dělám chybu...
Geniální stránky Garmin.com (a obecně známá vysoká úroveň software od Garmin) :D nenabízí řešení...
Display Fenix budu asi fotit... Paradoxně, case hodinek je fotogenický, o něco více než display!
Branislav Trnkócy
BoTo

Odeslatod thomas007 » 13.12.13 12:33 (Pá)

Ono jde hlavně asi o to, že program xImage byl vytvořený pro zařízení vyrobená do roku 2005, kdy byl vydanej ten xImage soft. Spousta nových zařízení se připojuje k PC trochu jinym zpusobem a to ten program tutově podporovat nebude, když od r.2005 už nebyl aktualizovaný. :bigwink:
Obrázek uživatele
thomas007

Registrace: 26.10.12 9:26 (Pá)

Odeslatod BoTo » 13.12.13 13:09 (Pá)

thomas007 napsal:Ono jde hlavně asi o to, že program xImage byl vytvořený pro zařízení vyrobená do roku 2005, ... :bigwink:

asi je to tak, akorát nechápu, jak se někomu podařilo screenshoty vyrobit-viz. mnou dotázaný tramsoft.ch

To je tak, když člověka uváže vynikající HW.
Branislav Trnkócy
BoTo

Zpět na Garmin: GPS přijímače