české hlasy pro garmin

Vše co se týká železa značky Garmin.

české hlasy pro garmin

Odeslatod Mixerka » 08.07.13 19:54 (Po)

Zdravím,
mám problém s mým Garmin nuvi 40. Chci přidat hlas otakara brouska z výše doporučené stránky http://www.garmin.cz/kooperativa/
vybrala jsem tedy > Pro přístroje řady nüvi 1xxx, 2xxx, 3xxx, 30, 40, 50.
když vyberu >intalovat navigační hlas > no devices found

mám nainstalovaný >Software Garmin Communicator Plugin aktualizovanou verzi 4.0.4.0.
garmin připojený k pc a stale nenaleza zařízení...

:roll: prosím poraďte
děkuji
Mixerka

Registrace: 08.07.13 19:47 (Po)

Re: české hlasy pro garmin

Odeslatod Jarin » 14.06.14 19:40 (So)

Ahoj, odpověď sice skoro po roce, ale přece. (tak aspoň pro podobný případy, pokud by někdo tápal jako my :roll:
Mám těsně před dovčou a tak jsem si chtěl taky hlas tý český slepice změnit na mužský, konkrétě nabízený hlas O.Brouska ml. a potkal mě stejný problém tzn. po kliknutí na tlačítko "instalovat hlas atd.." to hned vyflusne hlášku v anglině, že to nevidí nainstalovaný plugin (pro komunikaci mezi navigací a PC.) Ten jsem ale v PC nainstalovaný měl, tak soudím, že chyba je v odkazu na těch stránkách od kooperativy. Zkusil jsem teda jiný stránky a tutáj jsem se dočkal: http://podpora.garmin.cz/index.php/kb/article/000078
Zde je rada, co dělat při ztrátě češtiny a jsou tam odkazy na dva soubory - jak ten původní ženský tak i O.Brouska ml. Po stažení do PC stačí pak soubory překopírovat dle rady v odkazu.
Jsem skoro PC analfabet, tak jsem vůbec rád, že jsem se tím prokousal. Tož zduř :bigwink:

Samozřejmě je nejdřív nutné odzkoušet komunikaci mezi PC a Navigací. To by ale mělo být zřejmé ihned po propojení těchto zařízení přes kabel. Pokud by ke spárování nedošlo, jakož i u mě v prvním pokusu, nezbývá než si stáhnout a nainstalovat aktuální verzi Plugin pro komunikaci. S pozdravem Jarin
Jarin

Registrace: 14.06.14 19:06 (So)

Zpět na Garmin: GPS přijímače