nuvi 1350

Vše co se týká železa značky Garmin.

nuvi 1350

Odeslatod Jozef Havrilcak » 07.07.13 22:09 (Ne)

Zdravim hosi mohol by mi niekto vysvetlit omedzenia v tejto navigacke?

pretoze z miesta A do miesta B ma po celu cestu navadzalo po dialnici D1 ale ked som siel naspet domov tak ma to absolutne neposielalo po dialnici ale po bocnych ulickach. Hoci som v nastaveni a v omedzeniach pozaskrtaval Dilanicu ci spoplatnene cesty a naopak stale vysledok ten isty stale mimo dialnice ma to posielalo :evil:. ma s tym niekto skusenosti ze co to ma znamenat?

dakujem za odpovede.
Jozef Havrilcak

Registrace: 24.04.13 20:27 (St)

Re: nuvi 1350

Odeslatod izp » 08.07.13 7:45 (Po)

Již mnohokrát řešeno v předchozích diskuzích - v GARMIN se zaškrtává to, po čem se nemá navigovat. A pro jistotu další opakování - Dálnice jsou v praxi ČR a Evropy myšleny silnice 1. třídy a vyšší, kde současně není nějaká forma platby.
izp

Registrace: 16.08.11 14:58 (Út)

Re: nuvi 1350

Odeslatod panjawa » 17.07.13 15:55 (St)

Ahoj, já mám taky 1350 a sem spokojen, všechny silnice mám zaškrtnutý , tedy zakázaný, a povolenou mám akorát dálnici což jsou paradoxně po evropsku silnice 1.třídy a vyšší které nejsou spoplatněny a úplně to dostačuje. U map je to přesně obráceně, tam měj zaškrtnutou jen tu co chceš používat, ale opravdu jen tu jednu, neměj zapnuté například Slovensko a Evropu dohromady, garmin to nemá rád a dal by tě to brzo najevo, tím že by se vypínal a podobnejma nesmyslama.Tak ať dobře slouží 8) .
RIDE TO LIVE - LIVE TO RIDE
Obrázek uživatele
panjawa

Registrace: 11.05.12 16:07 (Pá)

Zpět na Garmin: GPS přijímače