nüvi 150T

Vše co se týká železa značky Garmin.

nüvi 150T

Odeslatod Zdesik » 30.04.13 22:20 (Út)

Zdravím, mám asi týden novou navigaci GARMIN NÜVI 150T, když ji připojím přes kabel k pc a spustím POI Loader tak mi přístroj najde a mohu instalovat body zájmu ale když spustím MapSource tak hlásí zařízení nenalezeno, mapy načtu do přístroje na kartu jedině přes čtečku. Může poradit někdo zkušený? Jinak s touto navigací jsem zatím spokojený, jdou naplánovat i uložit trasy akorát mi nesedí hlasy v navádění. Několik roků mám mobil s navigací od Nokie a jejich hlas (Zdena) a styl hlášek mi zcela vyhoval, zkoušel jsem do 150 jiné hlasy Elišku i Brouska ale vrátil se zpět k původní. Bylo by možno ten soubor sis od nokie převést na vpm? Díky za každou radu
Zdesik

Registrace: 30.04.13 21:26 (Út)

Re: nüvi 150T

Odeslatod Rubic » 01.05.13 9:26 (St)

Zdravím, na zdejším fóru již vše bylo zodpovězeno, stačí používat vyhledávací políčko nahoře.
Hlasy pro Nuvi lze nalést zde
viewtopic.php?f=19&t=1271#p10986
Šmirda 1.6 mi vyhovuje, má mnohem více výrazů než hlas původní.
Nemám v povědomí, že by MapSouce vyhledával Nuvi. Pro spolupráci si Nuvi i kartu v PC musíš vyhledat sám a otevřít si je na lištu. (v MapSource pracovat bez diakritiky !)
Sám si vyhledává Nuvi nový program GarminExpress použitelný pro zálohování a aktualizaci (nebo opačně?).
Mnoho informací pro začátečníka najdeš na Garmin cz v záložce Podpora. :)
Garmin Nuvi 765T, Luxe 50, GE v7.5.0.0
Rubic

Registrace: 05.07.09 14:36 (Ne)

Odeslatod Zdesik » 01.05.13 13:17 (St)

Rubic napsal:Zdravím, na zdejším fóru již vše bylo zodpovězeno, stačí používat vyhledávací políčko nahoře.
Hlasy pro Nuvi lze nalést zde
viewtopic.php?f=19&t=1271#p10986
Šmirda 1.6 mi vyhovuje, má mnohem více výrazů než hlas původní.
Nemám v povědomí, že by MapSouce vyhledával Nuvi. Pro spolupráci si Nuvi i kartu v PC musíš vyhledat sám a otevřít si je na lištu. (v MapSource pracovat bez diakritiky !)
Sám si vyhledává Nuvi nový program GarminExpress použitelný pro zálohování a aktualizaci (nebo opačně?).
Mnoho informací pro začátečníka najdeš na Garmin cz v záložce Podpora. :)

Díky za odpověď, Garmin Express si sám vyhledá
Zdesik

Odeslatod thomas007 » 02.05.13 10:18 (Čt)

MapSource tohle nový zařízení už podporovat nebude protože ani MapSource nebude dál podporován. Místo MapSource je od Garminu k dispozici program BaseCamp, kterej najdeš tady:

Obsah je zobrazen pouze přihlášeným uživatelům
Obrázek uživatele
thomas007

Registrace: 26.10.12 9:26 (Pá)

Odeslatod Zdesik » 02.05.13 13:21 (Čt)

thomas007 napsal:MapSource tohle nový zařízení už podporovat nebude protože ani MapSource nebude dál podporován. Místo MapSource je od Garminu k dispozici program BaseCamp, kterej najdeš tady:

Obsah je zobrazen pouze přihlášeným uživatelům

jo, díky za info vyzkouším ho četl o něm na fóru ale měl už předtím nainstalovaný ten MS. Nejsem moc zkušený tak mi to všechno trvá moc dlouho :frown:
Zdesik

Zpět na Garmin: GPS přijímače