GPSmap 62s - navigacia po presne urcenej trase

Vše co se týká železa značky Garmin.

GPSmap 62s - navigacia po presne urcenej trase

Odeslatod dot1xTrusted » 08.12.12 14:28 (So)

dobry den,
vlastnim garmin gpsmap 62s a chcel by som sa spytat vec ohladom navigovania na trase.

niekedy(na biku) pouzivam navigaciu tak, ze si v basecampe naplanujem ciele, nahram do navigacie a idem od jedneho ku druhemu(pri tomto sposobe mi az tak nezalezi na trase medzi bodmi - napr. je mi jedno, ci idem jednou alebo druhou ulicou, pokial vzdialenost nie je extra rozdielna).

hladam ale iny sposob navigovania: ked si nakreslim trasu(nie je to trasa po ceste-moze to byt napr. po hrebeni kopca). ako mam docielit to, aby ma zariadenie navigovalo presne po tej mojej trase, a nasnazilo sa ma navigovat po cestach?

na trasy pouzivam basecamp. skusal som v menu nastavit rozne kombinacie trasovania(aj aktivitu hiking a rozne metody vypooctu), ale nepodarilo sa mi dosiahnut to co popisujem vyssie. neskusal som ale vsetky kombinacie.

mate nejake napady? dakujem za rady.

ps: neviem ci nahodou na tom nezalezi, ale pri kresleni trasy napouzivam trasove body. nie je problem v tom, ze navigacia nevie, kde je zaciatok a kde koniec?
dot1xTrusted

Registrace: 08.12.12 14:07 (So)

Re: GPSmap 62s - navigacia po presne urcenej trase

Odeslatod milmar » 12.02.13 18:55 (Út)

Už jsem tento svůj příspěvek psal na jiném fóru tak ho ještě zkopčím sem.

S tím faktem, že si GPS na cestě stejně spočítá svojí vlastní trasu nezávisle na tom, co bylo doma vidět V basecampu se dá vyrovnat takto:
1. Vytvořit trasu
2. Otevřít trasu, dole vpravo - vytvořit prošlou trasu¨
3.Vyhledat tuto prošlou trasu a pravým tlačítkem- vytvořit trasu z vybrané prošlé trasy.
Poté už má trasa dostatečný počet bodů na to, aby si GPS nedělala na cestě co chce.
milmar

Registrace: 25.10.10 20:35 (Po)

Zpět na Garmin: GPS přijímače