Oregon 550 - nenaběhne

Vše co se týká železa značky Garmin.

Re: Oregon 550 - nenaběhne

Odeslatod chip.cz » 29.09.12 12:06 (So)

Ještě by bylo dobré zkontrolovat zda nejsou zapnuté 2mapy stejného území. Navigace načítá mapu a protože jsou zapnuté 2, tak neví, kterou z nich načíst a skončí to vypnutím přístroje. V začátcích mého seznamování se s GPS, jsem měl přesně tento problém. Začalo to tak, že jsem z nevědomosti do GPS nainstaloval několik oblastí kolem mého bydliště z mapy, která už byla v GPS nainstalována celá a samozřejmě zapnutá. Tahle oblastní mapa se instalací automaticky zapnula a problém "nenabíhající GPS" na sebe nenechal dlouho čekat. Navigace začala nabíhat až na několikáté zapnutí, třeba i 10x a víc. Byl jsem tímto stavem také zoufalý a až po nějaké době jsem na fóru četl, že zapnutá mapa musí být pouze jedna. Tuhle oblastní mapu jsem nakonec z GPS vymazal. Jestli někomu bude vrtat hlavou, jak se mi podařilo dostat do GPS instalací 2mapy, protože instalací 2mapy se ta 1přepíše, tak to jsem také vyčetl na fóru. Třeba zde.
Garmin nüvi 200, Xiaomi redmi 2
Obrázek uživatele
chip.cz

Registrace: 16.03.09 15:45 (Po)

Re: Oregon 550 - nenaběhne

Odeslatod Smolik » 29.09.12 18:34 (So)

chip.cz napsal:Ještě by bylo dobré zkontrolovat zda nejsou zapnuté 2mapy stejného území. Navigace načítá mapu a protože jsou zapnuté 2, tak neví, kterou z nich načíst a skončí to vypnutím přístroje. V začátcích mého seznamování se s GPS, jsem měl přesně tento problém. Začalo to tak, že jsem z nevědomosti do GPS nainstaloval několik oblastí kolem mého bydliště z mapy, která už byla v GPS nainstalována celá a samozřejmě zapnutá. Tahle oblastní mapa se instalací automaticky zapnula a problém "nenabíhající GPS" na sebe nenechal dlouho čekat. Navigace začala nabíhat až na několikáté zapnutí, třeba i 10x a víc. Byl jsem tímto stavem také zoufalý a až po nějaké době jsem na fóru četl, že zapnutá mapa musí být pouze jedna. Tuhle oblastní mapu jsem nakonec z GPS vymazal. Jestli někomu bude vrtat hlavou, jak se mi podařilo dostat do GPS instalací 2mapy, protože instalací 2mapy se ta 1přepíše, tak to jsem také vyčetl na fóru. Třeba zde.

Díky za zkušenosti, překontroluji mapy.
Smolik

Registrace: 07.08.12 10:42 (Út)

Předchozí

Zpět na Garmin: GPS přijímače