Garmin nuvi 755

Vše co se týká železa značky Garmin.

Garmin nuvi 755

Odeslatod frank.colletti » 21.08.12 12:00 (Út)

Dobry den,

nedavno jsem zakoupil na Aukru navigaci Garmin nuvi 755 (co tak sleduji tak to neni moc bezny model) a potreboval bych par rad. Predtim jsem mel jeste garmin nuvi 250. O GPSkach Garmin a vsim co s tim souvisi uz neco vim, ale ty veci, ktere nize vypisuji jsem behem asi tydne brouzdani na netu nenasel.
Takze moje otazky jsou: :-)

1) Na tele pristroje, nad kolebkou pro (aktivni) drzak do automobilu je oznaceni GPS jako: Nuvi 755. Na strankach garminu a i na my.garmin.com mi to ale pise: Nuvi 755T. Je mezi tim nejaky rozdil?
2) Navigace Garmin nuvi rady 7x0 (asi ne vsechny, ale treba 760) maji bluetooth. Moje 755 bluetooth dle vyjadreni vyrobce na strankach nema, avsak na celni strane navigace jsou otvory pro mikrofon (z kazde strany dva) a v servis nastaveni (kam se dostanu po podrzeni prstu na tachometru) je zalozka bluetooth, kde je Enabled? Off. Dale je tam Microphone: Internal a kdyz kliknu na tlacitko Clear, navigace se zepta zda chci vymazat seznam sparovanych pristroju. Tlacitko BtUpd je zasedle. Muj dotaz zni: Opravdu tato navigace (mysleno hardware) bluetooth nema, nebo navigace 7x0 rady maji stejnou desku, tudiz to BT ma akorat je softwarove vypnute? Zkousel jsem stahnout nejaky update BT pro navigace ktera ji ma, nakopiroval jsem to kam to patri ale tlacitko BtUpd je stale sede.
3) V navigaci mam nahranou mapu CNE 2013.10 . Jaky je k ni spravny JCV soubor? Puvodne v navigaci byly napy CNE 2009, k nim byl JCV soubor a nahledy krizovatek fungovaly, ale ted nevim jaky JCV patri k teto mape.
4) Vim ze je tu v jinem vlaknu uz diskuze na toto tema, avsak prispevky jsou jiz starsiho data a tak se radsi zeptam: Da se na teto navigaci rozchodit hlasove navigovani (za 200 metru odboc do ulice Druzstevni) v cestine? Pokud ne, jde to v anglictine a nemcine?
5) Navigaci jsem koupil jako pouzitou, chtel jsem si ji zaregistrovat na my.garmin.com ale uz je na nekoho registrovana. Mohu nejak zjistit na koho, pripadne nejaky kontakt na toho cloveka? A kdyz uz se mi ji podari zaregistrovat, prinese mi to neco noveho? Updaty map resim z jineho serveru (s koncovkou .to), takze o to mi nejde.

Moc dekuji vsem kteri se docetli az sem. Pokud je nejaka otazka trivialni a je zde jiz jinde zodpovezena, omlouvam se za duplicitu.

Diky a hezkej den
Tonda
frank.colletti

Registrace: 21.08.12 11:45 (Út)

Re: Garmin nuvi 755

Odeslatod Rubic » 21.08.12 13:20 (Út)

Zdravím,
ad1) Přívlastek "T" - přijímač "Dopravních informací " - v dodávce
ad2) Nemá BT ; dotaz nevím
ad3) D2504080A.JCV
ad4) hlasové navigování - ano ; hlasové ovládání - ne
ad5) ne
http://www.garmin.cz/produkty/ostatni/j ... -755t.html
Garmin Nuvi 765T, Luxe 50, GE v7.1.4.0
Rubic

Registrace: 05.07.09 14:36 (Ne)

Odeslatod frank.colletti » 21.08.12 13:55 (Út)

1) Ok, chapu :-)
2) Sem schvalne zvedav, zda se mi toto podari rozlustit. Co jsem koukal na netu tak nikde nic
3) Diky, predchvili jsem to uz nasel na netu, ozkouseno, funkcni.
4 a 5) prosim kdo vi vice, napiste :-)

Diky za odpoved.
frank.colletti

Odeslatod frank.colletti » 21.08.12 13:59 (Út)

Jinak samozrejme dekuju ,,Rubic''ovi za odpoved. ;)
frank.colletti

Zpět na Garmin: GPS přijímače