chybná navigace

Vše co se týká železa značky Garmin.

chybná navigace

Odeslatod glumik.24 » 20.08.12 10:18 (Po)

Ahoj
Mám problém s navigací. Když zadám adresu a navigovat tak mě navigace posílá přes všechny vesnice co jsou na mapě ikdyž mám zadanou nejrychlejší trasu, dám tedy jinou volbu a opět stejná cesta. Aktualizoval jsem software a děje se stejná věc. Nenaviguje nejkratší cestou nebo po dálnici ale stále po okrskách a viditelně delší a horší trasou. Řešil již někdo tento problém? Dám vyhledat trasu v jiné navidaci, nebo na seznamu, googlu ty se vždy shodnou na trase ale garmin muvi 1490 lifetime mě naviguje pořád jinudy, ikdyž zadám průjezné body tak naviguje pořád posvém
Za odpovědi budu vděčný
glumik.24

Registrace: 20.08.12 10:08 (Po)

Re: chybná navigace

Odeslatod chip.cz » 13.01.13 12:03 (Ne)

glumik.24 napsal:...Nenaviguje nejkratší cestou nebo po dálnici ale stále po okrskách...

Nevim, jestli je to ještě aktuální, ale je potřeba správné nastavení v GPS. V sekci "Výhýbat se" nesmí být zatržítko u "Dálnice". Dálnice je špatný překlad, spíše mělo být silnice 1třídy.
Vyhýbat se.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přílohy.
Garmin nüvi 200, Xiaomi redmi 2
Obrázek uživatele
chip.cz

Registrace: 16.03.09 15:45 (Po)

Odeslatod thomas007 » 15.01.13 12:06 (Út)

V menu "Objížďky" a nebo jako výš popisuje Chip menu "vyhýbat se" máš zaškrtnuté co? V tomhle menu se nastavuje, čemu se má navigace při počítání zcela vyhnout. Tipnul bych že právě proto ti počítá stále po okreskách. Nech tam zaškrtnuté třeba jen "trajekty" a "nezpevněné silnice" a zkus trasu spočíst znovu ;)
Obrázek uživatele
thomas007

Registrace: 26.10.12 9:26 (Pá)

Odeslatod jíva » 16.01.13 9:29 (St)

Upravená čeština pro navigaci Garmin nüvi 1490T

A pro správné navigování musíš mít zaškrtnutou pouze jednu mapu...
Garmin Nuvi 1490LMT
Obrázek uživatele
jíva

Registrace: 19.07.10 14:56 (Po)

Odeslatod thomas007 » 16.01.13 10:08 (St)

Kdyby měl zapnuto více map tak mu to dle mých zkušeností bude spíš neustále přepočítávat trasu protože to nebude vědět z který tý mapy brát data.
Obrázek uživatele
thomas007

Registrace: 26.10.12 9:26 (Pá)

Zpět na Garmin: GPS přijímače