Zamrznuti pri nacteni vlastni trasy

Vše co se týká železa značky Garmin.

Zamrznuti pri nacteni vlastni trasy

Odeslatod bakoun » 06.06.12 18:02 (St)

Zdravim vsechny.Prenesl jsem do navigace ( 1490 LT) z MapSource vlastni trasu.Vse v poradku ale kdyz ji chci bud prepocitat nebo nacist tak mi pokazde navigace zamrzne a musim dlouze podrzet vrchni tlacitko aby se vypnula.Jedna se o trasu pres vice statu dokonce jsem i v nastaveni nechal jsen zaskrtnute uplne pokryti evropy ( 2013,10 ) ale vzdy to vytuhne.Vse mam aktualizovane takze si myslim ze v tom hacek nebude.Muze prosim nekdo poradit? V patek odjizdim a celkem bych rad tuto vytvorenou trasu vyuzil....
bakoun

Registrace: 06.06.12 17:50 (St)

Re: Zamrznuti pri nacteni vlastni trasy

Odeslatod Rubic » 06.06.12 19:04 (St)

Máte možnost uložit 10 "Vlastních tras". Rozdělte svou cestu do 10 částí . Mapu Evropy 2013.10 máte na vložené kartě? Máte zaškrtnutou pouze mapu CN Europe NT_2013.10 ?
Garmin Nuvi 765T, Luxe 50, GE v7.1.4.0
Rubic

Registrace: 05.07.09 14:36 (Ne)

Odeslatod bakoun » 07.06.12 12:53 (Čt)

V navigaci kartu nemam takze je vse v pristroji a mam zaskrtnute jen CN Europe NT_2013.10 ... jedine co se povedlo je ze po tom zamrznuti a opetnem nastartovani pristroje nabehla ta zvolena trasa ale s uplne nesmyslnym casem dojezdu i km.
bakoun

Registrace: 06.06.12 17:50 (St)

Odeslatod Rubic » 07.06.12 13:40 (Čt)

Nemáte Kartu? To už do zítřka asi nestihnete opatřit, já nevím jaké složky na ní pro Váš typ musí být. CNEU mapa je již příliš veliká, mě se poprvé aktualizovala rovnou na kartu jako soubor gmapsup1.img (2630592 kB) a proto Vám v Nuvi zbývá již málo paměti. Příliš dlouhá trasa se nevejde. Vyzkoušejte si cvičně funkci nějaké krátké trasy. Té chybné vzdálenosti a času se nelekejte, to je nástřel vzdušné vzdálenosti, to po spuštění přepočítá, dole pak vidíte vzdálenost a čas do cíle odpovídající Vašim jízdním průměrům. Jo, začátky jsou těžké, plné překvapení. Nemůžete-li mít všech 10 tras uloženo v Nuvi, připravte si to na papír a cestou je tam postupně vkládejte. Po 4h byste měl stejně udělat bezpečnostní přestávku.
Nebo vyhledejte pomoc GPS centra, v dlouhé cestě se to ztratí.
Garmin Nuvi 765T, Luxe 50, GE v7.1.4.0
Rubic

Registrace: 05.07.09 14:36 (Ne)

Zpět na Garmin: GPS přijímače