Nuvi 255W - problém s Ecoroute

Vše co se týká železa značky Garmin.

Nuvi 255W - problém s Ecoroute

Odeslatod Pajas » 31.05.12 19:20 (Čt)

Ahoj, mám Garmin Nuvi 255W. Dřív Ecoroute normálně fungovalo (není to to HD, prostě to normální silně očesaný), ale teď odmítá ukazovat čas, vyprodukovaný uhlík a náklady na palivo. Profil je nastaven, ale nic se neděje, jsou tam jen pomlčky u toho. Dřív to nedělalo, nevím, kde je problém. Pokud to nevyřeším, napíšu Garminoj do technické podpory.
Pajas

Registrace: 11.06.11 20:37 (So)

Re: Nuvi 255W - problém s Ecoroute

Odeslatod Pajas » 02.06.12 14:54 (So)

Tak nevím, ale problém jsem náhle vyřešil. Tohleto to dělalo už dost dlouho, ale nevadilo mi to, až teď, když jsem nad tím začal přemejšlet :D. Párkrát jsem to obnovoval a pak už to šlo :D.
Pajas

Odeslatod Pajas » 09.06.12 10:07 (So)

Ahoj, tak už to zase nejde :roll: . Normálně mám nastavený profil vozidla, ale ve zprávě o spotřebě vůbec nic není, když si při navigaci kliknu na rychlost, tak se mně tam na nákladech ukáže 0 Kč. Prosím, co je blbě?
Pajas

Odeslatod Pajas » 09.06.12 16:34 (So)

Tak jsem nakonec zjistil, v čem je problém. Prostě jsem se nerozjížděl a zkoušel jsem s tím chodit. Když jsem se rychle rozjel, začalo to fungovat. Akorát vůbec nechápu, co je myšleno pod pojmem "úspora paliva". To je spotřeba nebo co to je? Úspora paliva ve městě a na dálnicí, potom průměrná úspora paliva. Napsal jsem tam spotřebu a mám pocit, že to ukazuje nějak moc Korun :o .Díky za odpověď!
Pajas

Zpět na Garmin: GPS přijímače