[Montana] Držák na kolo

Vše co se týká železa značky Garmin.

[Montana] Držák na kolo

Odeslatod pschonmann » 16.04.12 22:50 (Po)

Dobrý den,
měl bych dotaz ze zvědavosti. Dne 23.3. Mi přišla odpověď z OC Letňany na mou otázku zda jsou na prodejně
RAM-B-149ZU, RAM-HOL-GA46U takto:

Dobrý večer.

Bohužel ani jeden komponent nemáme.
U skořepiny pro Montanu je předpokládaná doba dodání do Čr do 14 dní.

I po 14 dnech toto zboží na webu Garminu, eshopu označováno dostupnosti "na dotaz". A teď k mé otázce. Toto zboží není žádané, tak abych mohl kdykoliv přijít na jakoukoliv značkovou prodejnu Garmin a prodejce mi jej s úsměvem prodal ? Čekal bych, že držáky na kola budou vesměs běžně dostupným zbožím. Minimálně když ne na jedné prodejně v Praze, tak aspoň v "centrálním skladu"

Druhá část dotazu by mohla znít následovně: Budete výše zmíněné zboží na prodejny naskladňovat, nebo je pro zákazníka výhodnější zboží objednat a čekat minimálně 14 dní ?
pschonmann

Registrace: 10.02.12 12:11 (Pá)

Re: [Montana] Držák na kolo

Odeslatod Garmin OC Letňany » 17.04.12 21:51 (Út)

Standa Bureš - vedoucí prodejny
letnany@garmin.cz
Facebook
Obrázek uživatele
Garmin OC Letňany
VIP

Registrace: 28.07.10 14:52 (St)

Odeslatod pschonmann » 17.04.12 22:45 (Út)

Vzhledem ke konstrukci řidítek do V ( ""\__o__/""" ) není možné navigaci s tímto držákem nějak rozumně uchytit (velikost). Proto jsem volil raději držák s třmenem. Přijde mi univerzálnější, příjemně polohovatelný a snad i vydrží kdejaký pád a nezalekne se jízdy v terénu
pschonmann

Odeslatod Garmin OC Letňany » 18.04.12 11:58 (St)

A co představec nebo rám kola? Osobně si nedovedu tak mohutný držák od RAM-MOUNTu na kole představit. Co se dostupnosti v ČR týče tak aktuální datum odeslání z USA svítí na 7.5.2012 (k tomu je třeba připočíst čas na dopravu a čas po který to budou přehrabovat na celnici).
Standa Bureš - vedoucí prodejny
letnany@garmin.cz
Facebook
Obrázek uživatele
Garmin OC Letňany
VIP

Registrace: 28.07.10 14:52 (St)

Odeslatod PH12 » 29.04.12 19:28 (Ne)

Zdravím Vás,

pro lepší představu přikládám obrázky obou držáků:
RAM mount:
odkaz
Garmin:
odkaz

RAM mount je v kombinaci s odmímatelným držákem RAP-274-1U (odkaz) a Montana v něm sedí naprosto bezpečně. I když díky "gumovému" spojení vany a držáku, v něm při přejezdu nerovností docela kvrdlá. Byl jsem proto docela rád, že Garmin přišel s vykuchanou variantou držáku pro motorkáře a udělal radost i cyklistům. Minulý týden jsem hned přezbrojil. Velkou výhodou Garmin držáku je, že se dá snadno sundat a dát na jiné kolo (jak na představec, tak i řidítka). V balení držáku Garmin jsou dokonce tři fólie na displej Montany, co se kvality týče asi nejlepší jaký jsem měl. Pro cyklistiku doporučuju jít cestou Garminu.
Používám: Garmin Montana 650 (CN + TopoCzech Pro), Garmin Fenix;
Měl jsem: Garmin Oregon 300, GarminAsus M10, Garmin Edge 500;
Obrázek uživatele
PH12

Registrace: 26.04.12 21:45 (Čt)

Odeslatod pschonmann » 01.05.12 14:15 (Út)

Na představci mám už E705, Montanu bych chtěl dodatečně. TJ už není moc místa. Vzhledem k tvaru řidítek do V se bojim, ze bych musel koukat na display v nejakem osklivem uhlu a beztak by nebylo nic videt. Proto radsi bych kloub abych si pripadne mohl polohu dostelovat.
pschonmann

Odeslatod pschonmann » 02.06.12 22:31 (So)

Po dlouhem vahani bych se asi uchylil k tomu vymenit E705 za Montanu. Vesmes ANT+ Umi a E705 asi vyuziju spis az na zimu v outdooru. Tj na predstavci bych teda pridelal http://www.garmin.cz/produkty/outdoor/p ... ntana.html

Na obrazcich neni videt zda je mozno uchyt mit v horizontalni poloze na predstavci, ale podle sroubku ktere jsou videt myslim ze by nemel byt problem. Je tu nekdo kdo to ma ozkousene, pripadne bych poprosil pany ci damy z Garminu o ozkouseni, doplneni obrazku. Nerad bych koupil zajice v pytli.
Děkuji.
pschonmann

Zpět na Garmin: GPS přijímače