mp3 POI hlášky v Nüvi3790

Vše co se týká železa značky Garmin.

Re: mp3 POI hlášky v Nüvi3790

Odeslatod eidz » 06.04.12 8:12 (Pá)

No vida. Z původní chyby, že to nefunguje správně, je konkrétní popis, který lze nasimulovat - opakovat. Dobrá práce!

Jinak nechápu, proč chcete vložit link wav, když nebude mít i zároveň zapnuté proximity(=upozornění).

viewtopic.php?f=20&t=212
viewtopic.php?f=20&t=252

A ještě něco k barevné hloubce ikon (nesouvisí to s mp3, ale proč nemít kompletně odkazy pohromadě):
viewtopic.php?f=20&t=250
Garmin nüvi 3790T - minulost
Garmin nüvi 765T - minulost
Obrázek uživatele
eidz

Registrace: 11.08.09 14:48 (Út)

Odeslatod zdzd » 06.04.12 8:43 (Pá)

Řekl bych, že naprosto přesně už jsem to popsal 03.04.12 7:42 (Út)

"Policejni_kontroly" se mi po kliknutí na "Vytvořit soubor s upozorněním" vždycky vygenerují s

<link href="wav/CZ-Policejni_kontroly.wav" />
<gpxx:Proximity>200</gpxx:Proximity>

Bez ohledu na zaškrtnutí "Chcete také vložit do skriptu odkaz na vlastní wav hlášku (wav/CZ-Policejni_kontroly.wav)?"

A znovu 04.04.12 7:08 (St)

"Globální soubor radarů se generuje dobře, jednotlivé soubory bez upozornění taky. U souborů s upozorněním je výsledek ve smyslu gong/hlas loterií, funguje to nevyzpytatelně."

Já nechci vložit odkaz na wav do souboru bez hlášení. Ne že by tam vadil, ale proboha k čemu by tam měl být?

V souboru s upozorněním musí vždy být proximity a to tam je. To je v pořádku a x-krát už jsem to to napsal. Ale odkaz na wav se při tom neřídí tlačítkem "Chcete vložit odkaz". Což jsem tu taky x-krát jednoznačně popsal.

Pořád mi není jasné, proč se v tom nechápeme...
zdzd

Registrace: 03.09.09 9:32 (Čt)

Odeslatod zdzd » 16.04.12 8:15 (Po)

Po mém upozornění adminové POI.cz chybu opravili a teď už jim korektně funguje i volba vložení wav linku. Nikdo už by s tím neměl mít problém.

Tím to jim děkuji.
zdzd

Registrace: 03.09.09 9:32 (Čt)

Předchozí

Zpět na Garmin: GPS přijímače