Blikající rychlost

Vše co se týká železa značky Garmin.

Blikající rychlost

Odeslatod Maloch2 » 19.03.12 22:01 (Po)

Ahoj,mám 3490 s HD čidlem a když mne nuvi naviguje neustále mi bliká ukazatel rychlosti tak že je tam najednou nula,pak zase třeba 80km,pak zase nula a tak stále dokola.Když mně ale nenaviguje a ukazuje jenom mapu kudy zrovna projíždím tak ukazatel rychlosti nebliká ani nijak nezadrhává prostě ukazuje plynule.Myslím že je to softwarový problém ale zajímá mně jestli má někdo další stejnou zkušenost eventuelně radu jak to odstranit?Díky.
Maloch2

Registrace: 16.12.11 20:23 (Pá)

Re: Blikající rychlost

Odeslatod Maloch2 » 30.07.12 14:25 (Po)

Blikání ukazatele rychlosti se projevuje pouze ve spojení nuvi s HD čidlem.Nechápu jakto že jsem si toho nevšiml hned.Možná se to s novým firmware odstraní,uvidím.
Maloch2

Odeslatod tomizde » 08.07.13 8:22 (Po)

Na mojí navigaci se to projevuje stejně, občas tam skočí nulová rychlost, je jedno zda je to při navigování ke zvolenému cíli, či jen při jízdě se zaplou navigací. Objevilo se to až po nainstalování čidla EcoRoutHD. Už jste to někdo reportoval do Gármina?
Garmin nüvi 3490T Lifetime

TomiZde
Obrázek uživatele
tomizde

Registrace: 26.08.10 9:10 (Čt)

Odeslatod Maloch2 » 17.07.13 16:26 (St)

Já ne neb vzhledem k celkovému přístupu Garminu si myslím že se nebudou zabývat takovou prkotinou.Jednou už jsem s nimi řešil problém ohledně Garmin mechanic,někde jsem tu o tom psal,ale nepomohli tam ani tady na fóru.
Maloch2

Zpět na Garmin: GPS přijímače