Velikost ikon POI

Vše co se týká železa značky Garmin.

Velikost ikon POI

Odeslatod Maloch2 » 19.03.12 21:53 (Po)

Ahoj,mám 3490 a z POI.CZ jsem si stáhl do nuvi různé ikony.Mám ale problém s tím že jsou hrozně malinké,řekl bych asi tak čtvrtinové než ty co se zobrazují automaticky samy.Přitom jsou údajně ve správném formátu-to jest 22 x 22 pix.8 bit. hloubka.Tady jsem vyčetl že je možná velikost 24 x 24,ale nezdá se mi že by ty dva pixely na každou stranu udělaly takový rozdíl, a pokud ano jak můžu změnit velikost?Díky.
Maloch2

Registrace: 16.12.11 20:23 (Pá)

Re: Velikost ikon POI

Odeslatod eidz » 20.03.12 7:45 (Út)

Velikost ikon jsem měnil v grafickém programu, tím, že jsem ikonu překreslil :)
Na 765 to trochu pomohlo.
3490 má jiný způsob zobrazení informačního textu, takže POI typu omezení rychlosti(radary) :) jsou v pohodě, zobrazují se čitelně texty v horní části navigace.
Original POI Garmin má jiný způsob zobrazení, který ikony schová do kapsy. Takže buď začít používat jejich POI nebo hledat způsob, jaký formát ikony Garmin používá, aby se to zobrazilo stejně. Ale pochybuji, že to bude veřejná informace.
Garmin nüvi 3790T - minulost
Garmin nüvi 765T - minulost
Obrázek uživatele
eidz

Registrace: 11.08.09 14:48 (Út)

Re: Velikost ikon POI

Odeslatod Maloch2 » 20.03.12 17:27 (Út)

No to je ale velká škoda,když má 3490 takové vychytávky.Garmin nemá ke stažení ikony správného formátu?Nemám takové možnosti,znalosti a hlavně tolik času na náhodné přeformátovávání ikon,jestli to náhodou nevyjde.Třeba už na to někdo kápnul.A ještě mám problém,na to jsem minule zapoměl že ty originální ikony ktaré se v nuvi objevují tak se zase ztrácejí a než okolo ní projedu tak to udělá třeba desetkrát.Co s tím?Já myslím že tato nuvi má velké schopnosti ale grafický procesor na to asi už nestačí.?
Maloch2

Registrace: 16.12.11 20:23 (Pá)

Zpět na Garmin: GPS přijímače