Garmin 1490T

Vše co se týká železa značky Garmin.

Garmin 1490T

Odeslatod Karel N. » 01.03.12 16:03 (Čt)

Dobrý den. Prosba. Jako laik začátečník bojuji neúspěšně s nastavením trasy. Nemohl by mě někdo zkušený pár kroky popsat jak nastavit trasu s průjezdnými body. Ve služebním voze jsem několikrát použil nějakou navigaci(značka mě nezajímala) nastavil jsem cíl, pak průjezdní body, pak se mapa ukázala já dal OK a hotovo jelo se. Ale tady bych potřeboval nějak postrčit. Nastavit cíl je jasné, ale pak už navi pracuje a na nic se neptá. Díky za váš čas. Karel
Karel N.

Registrace: 01.03.12 15:52 (Čt)

Re: Garmin 1490T

Odeslatod Rubic » 01.03.12 16:26 (Čt)

Ahoj,
Nástroje/Nastavení/Systém/Simulátor/Zapnout/OK, zpátky do zákl. nastavení. Kam vést?/Vlastní trasy/Nový ... a)Přidat poč.bod ..b)Přidat koncový bod .. a pak postupně přidávat průjezdní body. Nakonec uložit.
Pak si volíte tuto "Vlastní trasu" a jedete po ní. Lze i v simulačním režimu.
Takový postup je u Nuvi 765. Řada 14xx je novější, koukám do příručky a nevidím to tam.
Snad pomůže někdo kdo má přímo 1490 T.
Sypu si popel na hlavu - už to vidím v popisu
http://www.garmin.cz/produkty/lifetime- ... etime.html
U tohoto typu to lze provádět pouze v PC a potom přenést celou trasu do Nuvi. Přijměte omluvu. :shock:
Garmin Nuvi 765T, Luxe 50, GE v7.1.4.0
Rubic

Registrace: 05.07.09 14:36 (Ne)

Re: Garmin 1490T

Odeslatod Dave Luv » 07.03.12 0:31 (St)

Postup popsaný Rubicem pro nüvi 765 funguje i v 1490T - přímo v navigaci, bez nutnosti naklikání trasy v PC. Pokud se po uložení trasy přepnete na jinou mapu, je pak nutné trasu před použitím nechat přepočítat - což je přímo jedna z voleb v menu Trasy.

Mimochodem možnost definovat si vlastní trasy s více průjezdními body má model 1490T, zatímco jeho bratr s menším displejem - 1390T - tuto funkci nemá. Osobně ověřeno.
-----
mapygarmin.wz.cz - volně stažitelné mapy ČR a SR pro navigace Garmin
Obrázek uživatele
Dave Luv

Registrace: 23.11.11 23:52 (St)

Zpět na Garmin: GPS přijímače