Poraďte prosím s výběrem navigace Garmin - koupeno 2595 LTM

Vše co se týká železa značky Garmin.

Re: Poraďte prosím s výběrem navigace Garmin

Odeslatod Garmin OC Letňany » 10.01.12 21:03 (Út)

http://www.garmin.cz/produkty/lifetime-serie/lifetime-pro-auto/nuevi-3490t-lifetime.html

Ono se o tom těžko píše pokud nevidíte ty dva přístroje vedle sebe.. Doporučuji zajít někam kde je mají a jsou schopni Vám je oba ukázat (třeba do Letňan :D ).
Standa Bureš - vedoucí prodejny
letnany@garmin.cz
Facebook
Obrázek uživatele
Garmin OC Letňany
VIP

Registrace: 28.07.10 14:52 (St)

Odeslatod Mikin » 10.01.12 21:29 (Út)

tak třeba já mám zrovna 3760
Mikin

Registrace: 30.01.11 21:13 (Ne)

Odeslatod Karlos29 » 10.01.12 21:38 (Út)

Taky jsem čekal, že se dozvím více, že se taky ozvou prodejci, zajímala by mě taky řada 2xxx. No co se dá dělat, chci koupit navigaci do konce týdne, tak jsem sám zvědavý, sám nevím pro co se rozhodnu. Rád bych už model 2012, ale taky se přikláním ke starším a osvědčeným třeba 1490. Možná mě nějak poradí v prodejně. Ale děkuji za další názor.
Karlos29

Registrace: 08.01.12 11:35 (Ne)

Odeslatod Karlos29 » 10.01.12 21:56 (Út)

Garmin OC Letňany napsal:http://www.garmin.cz/produkty/lifetime-serie/lifetime-pro-auto/nuevi-3490t-lifetime.html

Ono se o tom těžko píše pokud nevidíte ty dva přístroje vedle sebe.. Doporučuji zajít někam kde je mají a jsou schopni Vám je oba ukázat (třeba do Letňan :D ).

No k Vám se zrovna chystám, už jsem Vám psal email. Pravděpodobně v sobotu se stavím. Tak se pořádně připravte budu mít spousty otázek a požadavků !! :D
Karlos29

Registrace: 08.01.12 11:35 (Ne)

Odeslatod eidz » 11.01.12 6:08 (St)

Prodejce Vám neporadí, co potřebujete. To musíte vědět Vy.
A těžko se radí, když o svých potřebách se moc nerozvádíte. Vůbec jste nereagoval na myšlenku poslat navigaci k šípku a jít cestou mobilu/tabletu.
Navigace je krabička, která jen naviguje. Já střídám služební/soukr. auto a věčné přetahování držáku a kabelu mě štvalo. Pořídit si druhý aktivní držák+kabel na 3790 je akce přes 2 litry. Super ne?

Navíc při parkování se snažím sundat přísavku, aby to nelákalo - navigaci stejně nenechávám v autě, ale to by zloděj zjistil, až by vysklil okno...
Ale univerzální držák, který není aktivní, do kterého se vejde mobil i větších rozměrů - ten mám na okně stále. A právě porovnání navigce vs google maps je z pohledu aktuálnosti map (nic za to neplatím- tedy přenesená data, to ale platím providerovi a pak mám internet i na další věci) vítězí google, z pohledu dopravy taky.

Já osobně bych dnes šel cestou malého tabletu s Androidem. Dokáži si představit víc využití.

Z HW pohledu - co je navigace - malý tablet, který má uzamčený operační systém a máte hned po startu spuštěnou aplikaci "Navigace"...
Smůlou je, to uzamčení. Koukněte na Android market - spousta super věcí a zdarma - lidi naprogramují věc, nechtějí za to prachy a jsou rádi, když to je užitečné ostatním.
Garmin nüvi 3790T - minulost
Garmin nüvi 765T - minulost
Obrázek uživatele
eidz

Registrace: 11.08.09 14:48 (Út)

Předchozí

Zpět na Garmin: GPS přijímače