1410 - asistent jízdních pruhů

Vše co se týká železa značky Garmin.

1410 - asistent jízdních pruhů

Odeslatod Plechac » 01.01.12 20:33 (Ne)

Zdravim,

pořídil jsem si gps Garmin 1410 CR lifetime a musim se přiznat, že jsem trochu zklamaný a zmatený zároven.

Co mi nejvíce vadí:

- při každém zapínáním musim znova zadávat zemi a souhlasit s licenčníma podmínka, což je už po čtvrté docela iritující.
- při nabíjení kabelem USB z počítace akorát svítí reklama na Kooperativu přes celej displej, ale bud jsem slepej a nebo tam skutečně není ukazatel stavu nabíjení
- občas při navádění praská v reproduktoru
- podle manuálu nemá asistenta řazení do jízdních pruhů, dle prodejce a výrobce je mají verze koupené od 04/11. Toto bylo pro mě při výběru GPS důležité a ještě jsem se na to při koupi ptal a bylo mi řečeno, že to umí, ale nejsem si tim moc jist. Popravdě mi to podle manuálu není moc jasné, jak vůbec ten asistent má vypadat.

zda bud takhle (vlevo nahoře):
Obrázek

nebo takhle:

Obrázek

Podle manualu, který je pro řady 1200/1300/1400 mi to prjide jako ta druha moznost, ale je to tam alespon pro me nejak divne popsano a v tabulce je uvedno, že tento model asistenta nemá.
Ještě bych se rád zeptal, zda asistent JP funguje všude a nebo jenom určitých úsecích?

Takže pokud by někdo věděl, tak budu rád. Předem děkuju.
Plechac

Registrace: 01.01.12 20:25 (Ne)

Re: 1410 - asistent jízdních pruhů

Odeslatod Rubic » 02.01.12 10:06 (Po)

Zdravím,
http://www.garmin.cz/produkty/auto-moto ... etime.html
ad1) před vyjetím, nechte načíst satelity- vyčkejte několik minut, pak jeďte cca 20km; zemi si bude pamatovat, potvrzovat licenci netřeba.
ad2) slepý nejste, není tam. Když připojenou Nuvi vypnete tlačítkem - velmi slabě podsvěcuje nápis Nabíjení baterie.
ad4) Asistent řazení - 1.obr. vlevo nahoře - šipka ukazuje směr odbočení, číselný údaj je vzdálenost k odbočce - tomu je potřebné věnovat pozornost. :)
Garmin Nuvi 765T, Luxe 50, GE v7.1.4.0
Rubic

Registrace: 05.07.09 14:36 (Ne)

Zpět na Garmin: GPS přijímače