Garmin nüvi 2350T Lifetime - trasa s průjezdnými body

Vše co se týká železa značky Garmin.

Garmin nüvi 2350T Lifetime - trasa s průjezdnými body

Odeslatod Kubica Radek » 08.11.11 12:22 (Út)

Mohl by mi někdo poradit ohledně navigace Garmin nüvi 2350T Lifetime a plánovače tras s více průjezdnými body. V plánovači si vytvořím trasu s 5 průjezdnými body a navigace mě dovede do 3 bodu a cestu ukončí. Zbývající body ignoruje,vůbec je nebere v potaz a do cíle nedovede. Z podpory Garminu mi bylo doporučena aktualizace softwaru přístroje, kterou jsem provedl, ale nic se nezměnilo. Prosím o radu jestli něco v plánovači nedělám špatně, nebo mám něco nastavit přímo v samotném přístroji. V manuálu se o plánovaní trasy s vice pr. body nezminují. Díky za info
Kubica Radek

Registrace: 08.11.11 12:16 (Út)

Re: Garmin nüvi 2350T Lifetime - trasa s průjezdnými body

Odeslatod Garmin OC Letňany » 10.11.11 10:52 (Čt)

Jedná se chybu firmware modelové řady 23xx - Garminu toto bylo několikrát reportováno takže nezbývá než čekat na opravu software..
Standa Bureš - vedoucí prodejny
letnany@garmin.cz
Facebook
Obrázek uživatele
Garmin OC Letňany
VIP

Registrace: 28.07.10 14:52 (St)

Odeslatod Cuba Libre » 10.11.11 16:39 (Čt)

Ona má vůbec řada nüvi 23xx více chyb. Zkusil jsem opět reportovat "Jízda po zastávku" a snažili se mě přesvědčit, že je to chyba v mapových podkladech a že to mám reportovat Navtequ. Ach jo....
Obrázek uživatele
Cuba Libre

Registrace: 20.11.09 17:49 (Pá)

Odeslatod Kubica Radek » 14.11.11 11:47 (Po)

Přístroj mám v záruce, a průjezdné body potřebuji. Mám ho tedy reklamovat, nebo počkat na nový firmware, kterého se taky nemusím dočkat.
Kubica Radek

Registrace: 08.11.11 12:16 (Út)

Odeslatod Cuba Libre » 14.11.11 17:01 (Po)

Reklamovat můžeš, to je jasný. V tomhle případě máš i nárok na odstoupení od smlouvy a vrácení peněz, nicméně já jsem ještě optimista a věřím, že se na nás Garmin nevykašle a opravu vydá. Mimochodem se řada 23xx chová nekorektně i co se týká interpretace silnic. Klidně mě vede do cesty pro pěší (je tak i na Navtequ), ale zajímavý je, že pokud dám simulaci tak dojede k tý ulici, ale pak se simulace sice nezasekne, ale mapa "poskakuje" na místě jako by se snažila prorazit zátaras :D Pořád ale lepší než 3790 - ty jsem vystřídal tři a už bych jí nechtěl.
Obrázek uživatele
Cuba Libre

Registrace: 20.11.09 17:49 (Pá)

Zpět na Garmin: GPS přijímače