nüvi 23xx a 24xx - Jízda po zastávku

Vše co se týká železa značky Garmin.

nüvi 23xx a 24xx - Jízda po zastávku

Odeslatod Cuba Libre » 31.08.11 11:38 (St)

Ahoj všichni,
mohl bych prosím poprosit toho, kdo úspěšně reportoval Garminu "Jízdu po zastávku" u řady 3790, jestli by tam nenapsal, že u řady 23xx a24xx to mají také špatně...
Předem díky :D
Obrázek uživatele
Cuba Libre

Registrace: 20.11.09 17:49 (Pá)

Re: nüvi 23xx a 24xx - Jízda po zastávku

Odeslatod Path » 01.09.11 9:10 (Čt)

Garmin o tom ví, Galloway to už reportoval.
Obrázek uživatele
Path
Site Admin

Registrace: 15.05.07 23:15 (Út)

Odeslatod Cuba Libre » 02.01.12 17:58 (Po)

Teda nevím jak Garmin přesvědčit, že tam tato chyba je. Zkoušel jsem to znovu reportovat včetně screenshotů a nějaká chytračka z podpory mě třikrát přesvědčovala, že je to chyba mapy. Snažil jsem se jí vysvětlit, že mám ještě 3790-ku a že tam to bylo stejné a že šlo o chybu ve firmwaru a že by jaksi stačilo upozornit vývojáře firmwaru, že u týhle řady tam ta chyba je taky. No a ještě jsem se snažil jí vysvětlit, že plánování trasy s více než třemi průjezdními body sice jde, ale že navigace skončí po třetím dosaženém waypointu. Vypadalo to, že mi nevěří, tak už mě to pak tak naštvalo, že jsem jí napsal, aby si laskavě vzala tenhle model navigace a vyzkoušela si to. Trošku jsem vybouchnul. Na to mi napsal nějakej maník, ale v podstatě pořád dokola mlel to samé co ona, takže se vzdávám naděje, že tyto dvě chyby (Jízda po zastávku a předčasné ukončení navigace při více než třech průjezdních bodech) budou vůbec někdy opraveny :ohmy:
Ach jo...
Obrázek uživatele
Cuba Libre

Odeslatod Galloway » 02.01.12 18:58 (Po)

Zdravím,

obě Vámi uváděné chyby jsem reportoval a Garmin přislíbil že budou opraveny v nové verzi firmware, která vyjde letos na přelomu únor/březen. Bohužel, je docela problém takovou chybu odreportovat, tak aby to US zastoupení pochopilo.
Technická podpora Garmin.cz
Znalostní databáze: podpora.garmin.cz
Obrázek uživatele
Galloway
Moderátor

Registrace: 03.10.08 9:03 (Pá)

Odeslatod Cuba Libre » 03.01.12 11:31 (Út)

Super, díky moc. Já se o to snažil proto, aby měli feedback od více uživatelů v naději, že pak třeba začnou pracovat rychleji :-) Osobně jsem 2340-kou nahradil 3790 a jsem maximálně spokojený. 3790 jsem vyzkoušel tři kousky a všechny se sekaly, restartovaly atp. A to opravdu nešlo. 2340 zatím bez jediného záseku a to jí používám už více než 6 měsíců. :D
Obrázek uživatele
Cuba Libre

Odeslatod Galloway » 03.01.12 12:37 (Út)

Bohužel u USA vývojářů je to tak že pokud to není chyba, díky které by přístroj nešel používat udělají její opravu až ve chvíli kdy na něj "přijde řada" podle jejich plánovacího kalendáře.
Technická podpora Garmin.cz
Znalostní databáze: podpora.garmin.cz
Obrázek uživatele
Galloway
Moderátor

Registrace: 03.10.08 9:03 (Pá)

Odeslatod Cuba Libre » 13.04.12 14:55 (Pá)

Galloway napsal:...Garmin přislíbil že budou opraveny v nové verzi firmware, která vyjde letos na přelomu únor/březen...

Jak tak koukám pořád nic. Nu což, počkám ještě na přelom duben/květen a pokud nebude opravený fw, budu reklamovat. Pokud chybu servis neodstraní (a to asi těžko když nebude fw), nechám si po roce používání vrátit prašule. Taky způsob jak to vyřešit... :D
Obrázek uživatele
Cuba Libre

Odeslatod Tragedie_v_JZD » 15.04.12 21:15 (Ne)

:) tak tohle opravdu na reklamaci neprovaříš ...
Garmin DriveLuxe 50 + Garmin Approach S1
Tragedie_v_JZD

Registrace: 19.10.08 20:35 (Ne)

Odeslatod Cuba Libre » 16.04.12 12:31 (Po)

Tak to by si se divil :D Naprosto v pohodě. Navigace jsem prodával (a setkával se s reklamacemi a ČOI) dost dlouho na to, abych věděl, jak to prodejci a servisu podat. Mám za sebou jako prodejce i dva prohrané soudy a fakt by si se divil, o čem to bylo a na základě čeho soud rozhodl. Budiž k dobru společnosti TomTom, které se to týkalo, že nakonec vše uhradila i se soudními náklady.
Tady je to jasný - nefunkční plánovač trasy - po projetí třetího bodu přestane navigovat a ona známá Jízda po zastávku.
Obrázek uživatele
Cuba Libre

Odeslatod Tragedie_v_JZD » 16.04.12 12:38 (Po)

Jo ták.. ty reklamuješ chybuá navigování .. ja to nečet uplne od zacatku (resp. cetl ale jeden prispevek mi utekl) a vyslo mi z toho, ze reklamujes jen to, ze to zobrazuje text jizda po zastavku :)
Garmin DriveLuxe 50 + Garmin Approach S1
Tragedie_v_JZD

Registrace: 19.10.08 20:35 (Ne)

Další

Zpět na Garmin: GPS přijímače