Garmin nüvi 1390T Lifetime

Vše co se týká železa značky Garmin.

Re: Garmin nüvi 1390T Lifetime

Odeslatod Decathlon346 » 12.10.11 6:10 (St)

Konečně jsi se odlepil, přísavko :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
Garmin Nüvi 1390T
Decathlon346

Registrace: 04.07.11 15:31 (Po)

Odeslatod alfonz » 18.10.11 19:53 (Út)

Ahoj, jsem úplně novej, pročítal jsem si celou tuto sekci v naději, že najdu věcné důvody, zda předmětnou navigaci koupit či ne, byla by to moje úplně první - jedno vím po přečtení jistě - zase nic nevím.
alfonz

Registrace: 18.10.11 19:46 (Út)

Odeslatod chip.cz » 19.10.11 13:18 (St)

Decathlon346 napsal:Konečně jsi se odlepil, přísavko :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Tahle odpověď vůbec nesouvisí s tématem a tedy více méně ukazuje na tvůj morální kodex. Jestli ti to nedošlo, tak fóra se zakládají na pomoc uživatelům, kteří si nevědí rady např. s GPS; PC; Atd. Ty ale dotaz nevznášíš, ale přímo lamentuješ, že to co jsi koupil je krám a vůbec nespolupracuješ s těmi, co by ti rádi a zadarmo poradili. Rubic jistě promine, že tady použiji jeho výrok z jiného fóra: "Navigace zmatená není, zmatený je její uživatel většinou z neznalosti jejích možností." Nebudu již na tebe reagovat a natahovat tohle vlákno a podle tvého vzoru se: "Odlepuji!"
Naposledy editoval chip.cz dne 19.10.11 16:49 (St). Počet editací: 1x.
Garmin nüvi 200, Xiaomi redmi 2
Obrázek uživatele
chip.cz

Registrace: 16.03.09 15:45 (Po)

Odeslatod chip.cz » 19.10.11 15:44 (St)

alfonz napsal:... jedno vím po přečtení jistě - zase nic nevím.

Čím více se člověk chce dozvědět o určitých výrobcích srovnáváním, tak nakonec dojde k poznání, že ani jeden výrobek vlastně nevyhovuje našim představám, jak finančním, tak funkčním. Na každém se najde nějaký ten mínus, proč nekoupit. Např. nejlacinější typy umí navigovat, ale chybí jim některé užitečné funkce, které začnu postrádat až po koupi přístroje. Nejdražší zase mívají i to, co k navigaci vůbec nepotřebuji a to také zjistím až časem po koupi. Technika jde tak rychle dopředu, že dnes něco koupím
a zítra se budu tlouci do hlavy, proč jsem nepočkal a za ty samé peníze jsem mohl mít daleko lepší.
Jenže to by jsme si nikdy nic nekoupili a jenom čekali. Nechceš se ztratit a vždy najít svůj cíl?
Žádný typ není dokonalý a proto: "Jakákoli GPS je lepší, než žádná!"
Garmin nüvi 200, Xiaomi redmi 2
Obrázek uživatele
chip.cz

Registrace: 16.03.09 15:45 (Po)

Odeslatod Decathlon346 » 23.10.11 19:19 (Ne)

chip.cz napsal:
Decathlon346 napsal:Konečně jsi se odlepil, přísavko :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Tahle odpověď vůbec nesouvisí s tématem a tedy více méně ukazuje na tvůj morální kodex. Jestli ti to nedošlo, tak fóra se zakládají na pomoc uživatelům, kteří si nevědí rady např. s GPS; PC; Atd. Ty ale dotaz nevznášíš, ale přímo lamentuješ, že to co jsi koupil je krám a vůbec nespolupracuješ s těmi, co by ti rádi a zadarmo poradili. Rubic jistě promine, že tady použiji jeho výrok z jiného fóra: "Navigace zmatená není, zmatený je její uživatel většinou z neznalosti jejích možností." Nebudu již na tebe reagovat a natahovat tohle vlákno a podle tvého vzoru se: "Odlepuji!"

Co bych nelamentoval, od toho ta diskuse taky je. Psal jsem, jaký jsem s ní měl problém a tak to také bylo. Problémy jsem popsal zřetelně a podrobně. Navíc to není moje první navigace a její možnosti znám velice dobře. Vím, že není všemohoucí a je to jen pomůcka, ale musí to být pomůcka, ne přítěž. Nebo myslíš, že by mi jen tak poslali jinou? Sice se to dlouho vleklo, ale nakonec to dopadlo. Přisrávat jsi začal ty a to dost protivným způsobem a jako jediný. Já jen reagoval na tvoje bláboly. Mohli jsme se spolu bavit úplně jinak a na jiné úrovni, ale vybral jsi si sám. Víc se k tomu nebudu vyjadřovat, protože kolotoče nesnáším. Zdar.
Garmin Nüvi 1390T
Decathlon346

Odeslatod Decathlon346 » 23.10.11 19:26 (Ne)

alfonz napsal:Ahoj, jsem úplně novej, pročítal jsem si celou tuto sekci v naději, že najdu věcné důvody, zda předmětnou navigaci koupit či ne, byla by to moje úplně první - jedno vím po přečtení jistě - zase nic nevím.

Určitě se najde spousta lidí, co ti jí doporučí. Hlavně doufej, že nechytneš takovou mrazku jako já, kterou mi nakonec vyměnili za novou. Nejspíš jí sami hned rozšlapali. Tu novou jsem ježtě nezkusil, tak zatím nevím, ale příští týden se na to chystám.
Garmin Nüvi 1390T
Decathlon346

Odeslatod carlos8 » 25.04.12 13:01 (St)

lidi rosím vas jde u garmina 1390 nastavit vic prujezdnych bodu na trase jak 1 a jak a zmenit hlasy treba chalapa nebo zensky ostravaka atd dik moc
carlos8

Registrace: 25.04.12 12:59 (St)

Předchozí

Zpět na Garmin: GPS přijímače