Oregon 550 - nezničitelné POI

Vše co se týká železa značky Garmin.

Re: Oregon 550 - nezničitelné POI

Odeslatod zhrd » 31.05.11 19:02 (Út)

No jo! Koukám do toho výpisu a v adresáři \Recycled jsou soubory, který průzkumník nevidí (přestože mám nastaveno zobrazení skrytých souborů!) a podle názvů to jsou ty uživatelské body. Tak jsem ten adresář celý odstranil (soubory v něm jsem mazal i predtím, ale neodstraňoval jsem ho) a - skutečně body z nabídky "Doplňky" zmizely. Heuréka!
Teď ještě přemýšlím, jak se tam dostaly po přeformátování. Zřejmě jak jsem dělal zálohu, tak je průzkumník (byť je nevidí resp. nezobrazuje) přenesl tam i zpátky. V každém případě je problém vyřešen.
Děkuju.
zhrd

Registrace: 08.04.08 7:15 (Út)

Odeslatod mr.mates » 31.05.11 19:06 (Út)

Dobrá práce Path :bigwink: , opět jsi nezklamal. S napětím jsem sledoval toto vlákno, jak se to vyvrbí :ohmy: . Je dobře, že máme kam se obrátit.
mr.mates

Registrace: 08.06.09 23:31 (Po)

Odeslatod Path » 31.05.11 21:27 (Út)

A je po záhadě 8) Super!

Trochu mě překvapuje tato flexibilita firmware, že je v podstatě úplně jedno, kde jsou soubory umístěné. Na tom Garmin důkladně zapracoval :) Pro nás uživatele ponaučení pro příště, že pouhé přejmenování složek pro odstavení zahrnutého obsahu nestačí.
Obrázek uživatele
Path
Site Admin

Registrace: 15.05.07 23:15 (Út)

Předchozí

Zpět na Garmin: GPS přijímače