Zatuhlé nüvi 300

Vše co se týká železa značky Garmin.

Zatuhlé nüvi 300

Odeslatod Cuba Libre » 24.05.11 11:42 (Út)

Ahoj všichni,
dostalo se mi do ruky nüvi 300, na kterém někdo dělal pokusy. Bohužel skončilo to tak, že je zaseklé na úvodní obrazovce. PC ho nedetekuje. Pokud ho restartuju tlačítkem a při nabíhání podržím levý spodní roh dostanu se do Maintence módu. Pokud chvíli počkám napíše, že nalezl nový firmware a že je starší než aktuálně nainstalovaný a zda chci opravdu instalovat. Pokud zvolím Ano, velmi dlouho se nic neděje, pak se na displeji na chvíli objeví Loader Loading a to je vše. Opět skončí ve stejném stavu, t.j. zaseklý na úvodní obrazovce. Zkusil jsem dát na kartu verzi fw 2.3 z http://www.gawisp.com/perry/nuvi/, ale chová se to úplně stejně.
Máte někdo radu co s tím?
Ještě pozn.: v System Information je sw verze 6.00, Audio verze: N/A, GTM10 verze: N/A a GPS verze N/A
Obrázek uživatele
Cuba Libre

Registrace: 20.11.09 17:49 (Pá)

Re: Zatuhlé nüvi 300

Odeslatod Path » 25.05.11 11:51 (St)

Může se jednat o poškozený img soubor nebo i část paměti. U nuvi 3xx se do inicializačního (servisního) módu dostanete přidržením zapínacího tlačítka, ne přes displej. Doporučuji zavést upravený firmware, který obchází všechny mapy a další doplňky a po restartu poškozené soubory odstranit. Ke stažení by měl být zde.
Obrázek uživatele
Path
Site Admin

Registrace: 15.05.07 23:15 (Út)

Odeslatod Cuba Libre » 25.05.11 14:54 (St)

Díky, vyzkoušel jsem všechno, nicméně ani po zavedení upraveného fw přes updater se nic nezměnilo. Nepřipojí se v Mass storage a na displeji v dlouhých intervalech cykluje hláška Loader loading. Tak nevím, asi je to totální mrtvola.
Obrázek uživatele
Cuba Libre

Odeslatod Path » 25.05.11 15:14 (St)

Přemýšlím, jestli má vůbec smysl zabývat se oživením takovýho dědka. Když vás odkážu na servis, zbytečně vyhodíte peníze. Já sám bych se tím zabýval spíš jen tak ze zvědavosti, ale určitě ne na dálku. Na vašem místě bych ji někomu nabídl, např. tady.
Obrázek uživatele
Path
Site Admin

Registrace: 15.05.07 23:15 (Út)

Odeslatod Cuba Libre » 25.05.11 15:50 (St)

Jo to je pravda. Já si s tím ještě budu chvíli hrát, projdu fóra a pak to hodím do koše :D Neřešte to, díky za pomoc.
Obrázek uživatele
Cuba Libre

Zpět na Garmin: GPS přijímače