Reklamace GARMIN Nuvi 1490T Lifetime

Vše co se týká železa značky Garmin.

Reklamace GARMIN Nuvi 1490T Lifetime

Odeslatod Teedok » 23.05.11 20:17 (Po)

Asi před dvěma týdny jsem si koupil GARMIN Nuvi 1490T Lifetime.

Jel sem s ní do Norska a zpět (dohromady přes 4500Km) a bohužel jsem byl dost zklamaný. Navigace se mi celkově asi 10x sama restartovala, naštěstí se mi to nestalo v žádném z velkých měst, ale i tak mě to dost šokovalo. Když jsem nastavoval trasy hodně se sekala, třeba 3 minuty byla neaktivní a to sem se pouze vracel na úvodní obrazovku. To bych ale ještě zkousnul.

Když jsem však jel po dálnici a dálnice měla třeba 200Km a můj cíl byl mírně vpravo od dálnice, cesta měla celkově 100Km tak mě neustále hnala z dálnice, ačkoliv ta tam téměř vedla. Ať jsem dal profil trasy jakkýkoliv tak chtěla neustále sjíždět. Mezi Rychlou trasou Krátkou trasou a EKO nebyl žádný rozdíl. Neustále mě hnala po pomalejších a horších silnicích.

Rozhodl sem se ji tedy vrátit, a koupit si jinou. Ovšem v Alze mi řekli, že by mi museli strhnout 2500,- za registraci Lifetime. Vzhledem k tomu, že navigace stojí 5500,- mi to přijde jako naprostá blbost. Pro mě je tedy teďka naprosto nepoužitelná a musím zaplatit další peníze za novou, s tím, že doživotní aktualizace map není přenosná na další zařízení. Toto se mi nezdá úplně fér vůči zákazníkovi.

Teedok
Teedok

Registrace: 11.05.11 18:22 (St)

Re: Reklamace GARMIN Nuvi 1490T Lifetime

Odeslatod Path » 25.05.11 11:46 (St)

Problém s restartováním se zrovna probírá zde

Co se týká vyhýbání dálnic, nemáte v nastavení zatrženo vyhýbání zpoplatněných silnic? To by vysvětlovalo toto chování.
Obrázek uživatele
Path
Site Admin

Registrace: 15.05.07 23:15 (Út)

Zpět na Garmin: GPS přijímače