60CSx - vypne se při vyhledání města

Vše co se týká železa značky Garmin.

60CSx - vypne se při vyhledání města

Odeslatod Tarabys » 11.05.11 9:22 (St)

Zdravím ve spolek, mám problém s kamarádovým Garminem 60CSx.
Mám v něm poslední FW 4.00 a mimo jiné mapu CN EU 2011.40 (kromě basemap jediná aktivní). Vše se jeví, že šlape, ale když chcete dát vyhledat dle města, tak se objeví seznam měst poblíž pozice. Ale když chci dát vyhledat dle jména, tak displej pohasne a po řádcích se jakoby rozplyne a přístroj se vypne... :frown:

Zkoušel jsem tuto mapu vypnout a zapnout jinou a výsledek je stejný - přístroj se při pokusu o vyhledání města dle jména vypne. Zkusil jsem dát vypočítat trasu někam do Andorry na konkrétní ulici a č.p. a šlo to.

Takže, kde může být problém? Že by vadilo to, že kompilace map (.img soubor) má cca 3,8GB, nebo mu vadí "nové" mapy? Je to celkem nepříjemné, protože je to velice často používaná funkce...
Naposledy editoval Tarabys dne 01.06.11 10:52 (St). Počet editací: 1x.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
www.tarabys.blogspot.com
Obrázek uživatele
Tarabys

Registrace: 20.04.11 15:13 (St)

Re: 60CSx - vypne se při vyhledání města

Odeslatod Path » 11.05.11 14:00 (St)

Verze fw 4.00 už by měla plně podporovat mapset s datovým objemem vyšším než 2GB, ale pro jistotu zkuste do zařízení odeslat menší objem, právě do 2GB. 60 CSx už nemám po ruce, takže nemám na čem odzkoušet.
Obrázek uživatele
Path
Site Admin

Registrace: 15.05.07 23:15 (Út)

Odeslatod Tarabys » 11.05.11 19:27 (St)

jj...podpora většího mapsetu funguje, krom toho vyhledávání jsem na jiný problém nenarazil.
Momentálně ji u sebe taky nemám - počkám až mi ji donese a zkusím s menším mapsetem... Jestli s ním nebude problém, tak je jasná chyba v tom, že sice umí pracovat s více než 2GB map, ale tuhle funkci nedává... No prostě budu muset otestovat co se dá a zkusit zjistit, kde je problém... zatím díky... ;)

Docela by mě zajímala zkušenost někoho, kdo 60CSx má a má tam i větší mapset ála City Navigator 2011 EU...
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
www.tarabys.blogspot.com
Obrázek uživatele
Tarabys

Odeslatod Tarabys » 01.06.11 10:52 (St)

Tak problém je vyřešen - byla chyba v mapě, která měla "nějaký problém"... :?

Nová CN Eu 2012.10 jede bez problémů...
www.tarabys.blogspot.com
Obrázek uživatele
Tarabys

Zpět na Garmin: GPS přijímače