GPSmap 620 a "schovana trasa s body"

Vše co se týká železa značky Garmin.

Re: GPSmap 620 a "schovana trasa s body"

Odeslatod pitovo » 06.04.11 12:58 (St)

ale kdyz se mi navigace dostala do rukou a jeste se nezkalibrovala na misto, kde jsem ji pustil (tudiz ukazovala mapu mista, kde ji mel on) taxem tam tu trasu i stemi body videl... tedy na mape :-(
pitovo

Registrace: 04.04.11 10:43 (Po)

Odeslatod Path » 06.04.11 13:04 (St)

Ale to já přeci nepopírám. Vy tvrdíte, že máte téměř deset tisíc záznamů trasy, které jsou zaznamenány tady v republice. A jedná se vždy o posledních 10 000 bodů.

A možná má tato navigace dva režimy, jeden pro vozidlo a druhý jako námořní. Pokud ano, pak se zkuste přepnout do námořního režimu a možná tam bude specifický záznam právě pro tento režim (a vyhrazenou paměť). Tenhle model jsem v ruce neměl, takže vám ani víc neporadím.
Obrázek uživatele
Path
Site Admin

Registrace: 15.05.07 23:15 (Út)

Odeslatod pitovo » 06.04.11 13:12 (St)

jelikoz nema mapu pro auto, tak ani prepnout do automobiloveho rezimu prepnout nejde. bude so holt muset smirit s tim, ze se to nepodarilo. mnohokrat vam dekuji za vasi snahu mi pomoci.
pitovo

Odeslatod Path » 06.04.11 13:21 (St)

Ještě se mrkněte do návodu. Na straně 22 se něco o zobrazení tras píše a na další stránce o exportu stopy na SD kartu (tam jste se díval?). Obecně doporučuji pročíst celý manuál.
Obrázek uživatele
Path
Site Admin

Odeslatod pitovo » 06.04.11 14:00 (St)

*edit
dekuji za rady. tato navigace se chova uplne jinak, nez jsem zvykly z ostatnich. kdyz ma v sobe sd kartu, tak ji pc nevidi. kdyz jsem predtim hledal na kartach prosle trasy, zajimaly mne pouze soubory gpx, ve kterych by se to melo ukladat. a ty na karte nejsou. ale z manualu jsem se dozvedel, ze trasy, ktere uklada na kartu prejmenovava jinak - USERDATA.ADM . a ten soubor jsem na te karte nasel. kdyz se do nej zbezne podivam, vidim v nem i ty nazvy tech hledanych bodu, tzn ze by to mohl byt spravny soubor. podle manualu by se to melo snad dat vycist mapsourcem z navigace. ale i kdyz uz ted ty body vidim i v navigaci, mapsource mi je neprenese :-( nevite, da-li se "otevrit" v nejakem jinem programu, ktery by to prevedl do gpx?
pitovo

Odeslatod Path » 06.04.11 15:11 (St)

Znovu se koukněte do manuálu, našel jsem tam zmínku, že v menu můžete uložené tracklogy exportovat a předpokládám, že se jedná o export do gpx.
Obrázek uživatele
Path
Site Admin

Odeslatod pitovo » 07.04.11 11:09 (Čt)

dekuji za vsechny rady. gps se chova divne. vetsinou mi nezobrazovala kartu uvnitr (jako dalsi pripojeny disk) a proto to neslo, ale kdyz mi ji ted zobrazila, tak to slo normalne mapsourcem stahnout. tedy trasove body, trasu jako takovou jsem jiz oplakal. jeste jednou dekuji
pitovo

Předchozí

Zpět na Garmin: GPS přijímače