Etrex Vista HCx navigace po prošlé trase

Vše co se týká železa značky Garmin.

Etrex Vista HCx navigace po prošlé trase

Odeslatod milmar » 25.10.10 20:54 (Po)

Máte někdo podrobně vyzkoušenou funkci TrackBack ? Už nějakou dobu se to snažím pochopit, ale navigace se chová podivně:
při vytvoření trasy ve tvaru smyčky kdy se vracím stejnou cestou jako jsem vyšel mi po označení startovacího bodu( bodu ke kterému se chci vrátit ) a vydám se k tomuto bodu navigace metry přičítá místo aby se vzdálenost k označenému bodu zkracovala.Zkoušel jsem to s uloženou trasou i s trasou v aktivní paměti. Dokonce i při zdánlivě správné funkci, kdy se vzdálenost správně zkracuje se najednou navigace zblázní a šipka se obrátí a metry k cíli opět přibývají.
Zjistil jsem, že při navigaci po uložené prošlé trase navigace sama zaregistrovala že jsem se vrátil na původní trasu (poté co jsem jí pokusně opustil a metry se přičítaly)a začala poslušně odečitat metry tak jak má.
Hledal jsem nějaké nastavení pro odchylky z prošlé trasy ale na nic jsem nenarazil. Pouze u tras v menu trasy, ale to je asi jiná kapitola.
Snad jsem to popsal aspoň malinko srozumitelně. Máte někdo tuhle funkci pořádně vyzkoušenou a ověřenou pravidelným používáním?
Díky za každý ohlas.
milmar

Registrace: 25.10.10 20:35 (Po)

Zpět na Garmin: GPS přijímače