gps do 160€

Vše co se týká železa značky Garmin.

gps do 160€

Odeslatod maxaf » 16.09.10 12:43 (Čt)

Zdravim, rozmyslam o nejakej navigacii do tych 160€, celkom sa mi pozdavala nuvi 1350, avsak, po rozsiahlej recenzii co som si tu precital, od uzivatela path, niesom si celkom isty ci to je spravna volba ... od garminu v takejto cene asi nic lepsie nedostanem. tak mozno by ste mohli odporucit aj ine znacky, no co som pocul garmin ma mapy bezkonkurencne najlepsie. Tak diks za odpoved ...
a este, co sa tyka toho prejazdoveho bodu, neda sa to "nahradit" pouzitim waypointu, alebo to je to iste? :)

este maly edit ... na ten prejazdovy bod sa pytam z nasledovneho hladiska: Ak budem chciet ist napriklad z Bratislavy do Ružomberka, ale nebudem chciet ist cez Žilinu ale cez Bansku Bystricu, tak to bude nejaky problem mu toto zadefinovat. O to mi ide pri tych prejazdovych bodoch , priapdne waypointoch. diks za riesenie a navrhy na spolahlive gps.
maxaf

Registrace: 16.09.10 12:36 (Čt)

Re: gps do 160€

Odeslatod Path » 17.09.10 13:47 (Pá)

Zkuste se podívat sem: viewtopic.php?f=19&t=1100#p8905 - něco málo se zde probíralo.

Co se týká průjezdního bodu, pak lze jeden zadat. Čili na Vaši druhou otázku, ano toto je možné.
Obrázek uživatele
Path
Site Admin

Registrace: 15.05.07 23:15 (Út)

Zpět na Garmin: GPS přijímače